Nebezpečná kořist (2011)

Na akční krimi drama thriler to bylo dlouhé a konec trapný, nicméně začátek plus scény z vězení a řekněme první půlka byla dost dobrá.

Muž na hraně (2012)

Ale jo, bavilo mě to, přiznávám, že z velký části kvůli tý plastikový holce co se tam proháněla čas od času jen v plťkách...Když je ten silikon ve spodním prádle, tak se na to dá aj koukat..ale co jsem to...aha jo film. No a film taky ušel.

Zkrat (2011) odpad!

Hele, na tohle už je trochu pozdě ne? Myslím v roce 2012...kdyby to bylo v roce 1972, tak neřeknu...

Temný rytíř povstal (2012)

Nevím co zas všeci blbnou. Natočené je to pěkně. Líbila se mi spíše první půlka, od chvíle, kdy Bane převzal vládu nad Gothamem to byla kravina. Srovnám-li poměr tolik vychvalovaného poselství jež Tento film přináší a stupidní glorifikaci násilí, a komiksácké pojetí, pak krutě převažuje to druhé.

Zákop (1999)

Zákop nebyl vůbec klaustofóbní, vojáci byli jak kdyby se chystali co chvíli do opery, dokonce jsem měl dojem že i zákopové krysy co tam běhali měli natočené řasy. Moc Tip ťop, moc nančančané. Craig jako serž dobré ale co tam měl chudák dělat dvě hoďky. Lépe!

Lidská skvrna (2003)

Podle obsazení natolik potencionální film...málo prostoru pro Harrise, moc pro Hopkinse, málo pro Sinise, moc pro Kidmanovou. Dvě dějové linie se moc nepropletly...i když to tak tvůrci chtěli.

Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Bezprostřední Zlatuše a nebojácná Adéla jsou tak akorát dvě kurvy který bych nenechal hlídat ani vědro sraček, natož moderovat cestopisný pořad.

Walk the Line (2005)

Charismatický J. P., jinak klasická lajna hudební star. Pro mě nudné už když jsem se koukal na Sergeho...

Nejlepší gangster (2000)

Zajímavý pokus..byly to vlastně dva filmy sloučené v jeden ve snaze nechat vyniknout tomu druhému. Jak to udělat je otázkou, nicméně tento pokus nebyl z těch nejšťastnějších. Pokud by tomu tak bylo, dostal by se mnohem dál. Paul Bettany je charismatický, neméně jeho starší verze. V podstatě byl tento film něco jako anální sonda, se vším co k tomu patří. Musím bohužel říct, že na konci už mě nebavil.

Východisko (2006)

Příjemně strohé a syrové, nicméně zápletka byla bohužel pomotaná. Velmi zajímavý příběh žraloka, aneb jak by řekl černoch z expendables, příběh jednoho dvouprocentního muže.