Radio (2003)

Nudné.

Hory mají oči (2006) odpad!

To byla ale píčovina. To by zase tak nevadilo. Kdyby se tam jen vyvražďovali s americkou vlajkou střídavě vraženou v prdel velkého Boba, německého nacistického ovčáka Netvora v roli správného amerického demokratického svobodného psa (rozuměj přistěhovalého fašouna), a tak podobně. Že ale ty zrůdný horníci museli voprcat juvenilní Brendu, to teda bylo ztvárnění nějakýho tajnýho snu mistra horroru Wese Cravena, byl to asi pořádnej zmrd a jen za ten nápad bych mu z gustem ufik koule. Poslední kreatura která útočila na karavan a předtím honila malýho Boba mi připomínala našeho školníka, kterej nás kdysi taky takhle honil když jsme se nepřezuli. A jak tak nad tím přemýšlím, vlastně i dost podobně vypadal...asi holt i na něj dolehla krize v českém školství a tak se odebral vydobýt si slávu v holyvůdu rolemi zmutovaných horníků. No co bych vám povídal. Edit: Když tady čtu ty komentáře, málem si musím z ksichtu votírat mrdku zdejších perverzních tlustoprdskejch zasranejch onanistů, který si u toho obden honí brka a jina khnijou v řesle jak ten hlavní hnusák z tohohle filmu. Nechápu, jak se tohle někomu může líbit. Edit 2: Koukněte se schválně na původní verzi a srovnejte s tímto. Kolik litrů krve navíc zde vyteklo? V originále stačilo hlavnímu záporákovi jen aby zkřivil hubu jako když se směje vzteklinou nakažená kolčava a byla hororová atmosféra jak vyšitá. Tady v remaku už bylo použito tuny maskovací hmoty k dosáhnutí čím dál většího šokujícího efektu kumpanie Kvasimódů. Není to důkaz toho, že svět jde do řitě? Pro mě teda jo.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Těžko tomu věřit. Na druhou stranu, leccos je možné. Jeden z dokumentů s přijatelnou, resp. dobře maskovanou dávkou manipulace.

Transformers (2007) odpad!

V plané naději jsem okusil tyhlenty transformátory...a akorát jsem se utvrdil ve svém názoru na podobný druh filmů. Blbost. A tahle byla ještě ke všemu nudná. Megatron byl...megatron....jeho první věta byla: Já jsem megatron. To víme i bez tebe vole, šak vidíme, že nejsi místní. Prostě nejsem fanda těchhle šou, tím hůř, že záporáci zvali sami sebe deseptikony. De Septik Ony. Do Septiku S Nimi!

Vojenská výzbroj (2007) (seriál)

Parta tlouštíků předvádí zbraně, doufaje, že čím větší lauf, tím více jim poporoste péro. V normálním životě zamindrákovaní lůzři. Opravdu se nechci účastnit takto stupidní glorifikace zbraní, i když k nim nemám žádný antivztah.

Apollo 11: Utajený příběh (2006) (TV film)

Nechápu, jak si někdo může dovolit tvrdit, že pokud zde vypovídají přímí účastníci programu Apollo 11, pak není možné, že se jedná o konspiraci. To je snad vtip nadruhou. Z filmového hlediska to bylo poměrně kvalitní dokumentární dílko, stejně si ale myslím, že je obrovská pravděpodobnost toho, že tam ti chlapi nikdy nebyli.

Tajná společenství (2007) (seriál) odpad!

Málo informací, mnoho trapně hraných historických rekonstrukcí.

Secret Space: What Is NASA Hiding? (2007) odpad!

Větší sračku už jsem léta neviděl. Tenhle mrazivý dokument je mrazivý v tom smyslu, že zmrazuje inteligenci diváků tak idiotským způsobem, že si jsem jist, že viděl sám sebe a tak se sám zmrazil, možná několikrát. Je tam pár zajímavých odkazů, ale ty trvají čistého času asi tak 1 minutu 36 vteřin, z celkové dvouhodinové stopáže. Do toho přidejte obrázek jakéhosi ufounka, který na vás vždy vykoukne po debilním střihu provázeném ohlušující ranou do gongu (ti co "věří" si určitě myslí, že to bouchala stará ufounová s lítajícím talířem, kdeže ten její starej zase vězí), takže sotva se tam objeví po čtvrté, stává se jakýkoliv nevymletý divák automaticky nepřítelem ufáčů na život a na smrt. Celé to korunuje debilní hudba, nahraná ponejprv vesmírnými lidmi pod taktovkou Vesmírného Komandra Achčijuse. To bylo fakt jak za trest, HŮ DÁDÁÁÁÁÁ DÝÝ DÁDÁDÁÁÁÁ, HŮŮŮ DÁDÁÁÁ, DÝ DÁÁD ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!! Z toho by se zesral i ten nejzocelenější ufofanda.