Vendeta (2011)

Jedinej kdo se mi líbil byl ten, koho paradoxně nemám nejvíc rád - Igor Chmela. Jinak jsem zjistil pár dalších věcí: Lucka Šteflová má celkem hezký prsa, Vetchýho životní role je 1)hrobník z Kolji a za 2) Jirka Luňák z Okresnho přeboru a taky že českej film jde směle do řitě.

Barbar Conan (2011)

Nevím proč trapáci parkuristi musí přitepleně hopsat v každým filmu. Pozoruju, že každý správný buzerantský free-runner musí nutně vlastnit šedivý tepláky, za který si může zastrčit tričko, aby tak okouzlil přítomné baby svým vypracovaným svalstvem. Budiž, když se to děje někde v parku, překousnu to. V Conanovi ale ne. Kór když ještě ty parkurový postavičky kvičí jak podsvinčata, který se nadejchaly helia - coby efekt mocného řvaní. Další postřeh je ten, že kdyby Conanovic kluk furt tak bodal s mečem do země, tak by ho měl za cvíli tupej jak prdel. Prostě každej správnej barbar musí zakuchnout meč do hlíny když jde stopovat křepelky, rozdělávat oheň, sedlat koně, srát, chcát, a číst si v encyklopedii Britannica. Ron Pearlman vypadal ne jako barbarův otec ale jako špinavej očouzenej Mikuláš, kterej se zrovna vrátil z hasičskýho výjezdu. Hlavní ženská postava, kterou Conan přehnul na jeskyňářské expedici zase vypadala, jako kdyby jí tam šoupli z rovnou z nějakýho seriálu. Hele, mě se to moc nelíbilo.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Měla fte někdy nějaké zfífátko? Toť otázka retardovaného farmera s gatěma až do podpaží. Ano, měla fem morčátko, ale scíplo mi. Toť odpověď XXl lady s účesem na ježka. Hele já nevím co je to za lidi, možná neměli lehkej život, co já vím, ale tohle je další pojebaná šou postavená na opravdu vyjímečných exemplářích.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Tak TOMUHLE já říkám retardovaná šou. Co to do piče je? Na jednom břehu tábor vymaštěnejch hulibrků, už jen ty jména...Leo, Alex, Rocco, ty vole, akorát tam chybí už jen mistr Tříska. Pro ilustraci souvislý projev jednoho šulína: Tak..ééé...jako já teda.....éé.....no.....éééé....si nemyslim.....éééé....že by myšlení bylo, jako že by bylo to.....ééé...nejduležitější....v tom.....ééé.......kurva teda...éééé.....v životě no. Válí se tam na otomanu, divže si necucaj klády fujtajbl! Na druhým břehu hejno kurev, sory, silnejch osobností, náhodně vybraných z lepších hampejzů. "Ty vole, viš co mi do piče řek? Že su piča vole!" Hele, já se na to fakt asi budu koukat, aspoň se naučím nadávat jak starý prostitutky. Prostě sebrali grupu těch nejprázdnějších hlav, strčili je do jedný klícky a teď čekaj, až se začnou pářit. To jsou prostě lidský sračky, karikatury lidství, ubohý atrapy, naprosto bezcenný ksindl. Bonusem je host, jakási plastiková kozatica, která je tak hnusná, že když mluví do kamery, tak nevíte jestli na vás mluví prdel nebo ksicht. Jako vysvětlete mi někdo, jak může bejt bonusem kus bakelitu, kterej byl původně šerednej jak vagína visící k zemi jako čarodějův plnovous. Ámen. Editace: Měním hodnocení - je to dokonalá sonda do dnešní společnosti.

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Mě se to moc nelíbilo. Vetchej hraje furt Luňáka. Plus dávám za ty zákopy.

Vor v zakoně, vládce podsvětí (2010)

Mě se to spíš hnusí, že si tihle lidi takhle žijou. Nic šokujícího mi na tom nepřišlo, asi to bude tím, že žiju v Čechách.

R (2010)

Sakra, musím říct, že toho starýho vikinga bych se asi trochu bál...minimálně kdybychom vedle sebe lepili obálky nebo sáčky nebo co se to lepívávalo. R dostal co si zasloužil, koneckonců to byl gauner.

Kličko (2011)

Takový neutrální - asi dokument má být takový - dokument. Dokumentoval leccos, já bych ocenil víc boxu, víc tréninku. Tak. Dodokumentoval jsem. Do-Ku-ment je skoro neslušný slovo. Klitschkovci vypadají jako sympatický chlapi, co hrajou fér, takže já jim fandím.

Válka Bohů (2011)

Ach jo. Dražší verze německé postporno fetišistické produkce Tutanchámon na tahu lesem, vytřel si prdel papyrusem. Hlavní hrdina, mocný Théseus se představuje ve scéně, kdy za dohledu Mažňáka rube do starého kmínku kalačem pro děti, místo aby si vzal pilu, debil. Je to mamánek non plus ultras, takže když drsňák Mickey Rourke jeho mateř konečně podřízl, nesmírně se mi ulevilo. Ty vole, vůbec na stylu jejich bydlení mi přišlo něco divný, jednak tam chodili všichni špinavý jak prasata, po celým těle i v ksichtu uválený, jako kdyby zápasili na zabíjačce s pašíkem v jeho přirozeném ringu, totiž v chlívě, a večír si pak lehly do běloskvoucích peřinek. A ráno bylo všecko, i lajntuchy bílý!! Tak snad nejsem blbej ne, takovej velkofilm a takový oči vypíchávající detaily. A taky to bydlení v indiánským pueblu si mohli tvůrci nechat od cesty. Jinak se ten chlapec od Théseů opravdu snažil. Freida Pinto sice ukázala prdelku, ale z jejího výkonu to bylo asi tak všechno. Celou dobu se tvářila jak kdyby jí neustále prcal milionář z chatrče, takže mi vážně šla na nervy. Další věc co jsem nepochopil, když ten upír s trojzubcem, rozuměj Poserdom, skočil rybičku do moře, zvedla se vlna, hrdinové se zachránili, zlí hoši, který k mýmu údivu přijeli na vznášedle (!!!!!), to spláchlo, no dejme tomu, ok. Střih - a všichni jsou najednou špinavý od hlavy až k patě jako by si odskočili k havárii tankeru zachraňovat nebohý tučňáky z nafty. Nechápu. Pár patetickejch keců asi nutnejch (nevim esli to zvládnu. Zvládneš. dyž já nevím hele. Jo, zvládneš. tak jo). Titáni byly pěkný lůzři, jsem myslel že umí víc než hryzat do bidýlka a vrčet. Z bohů byl dobrej jen Zeus, ostatní vypadali jak z teenage horroru, zvlášť Afrodita a Athena, ty byly jak dvě vypatlaný americký emocionální středoškolačky. Zeck tu psal něco o kulervoucích soubojích, no koule tam utrhli jen jednomu pánovi, a jestli Zeck nepřestane psát slova jako kulervoucí, kuledechberoucí, kulekrutohustý a kulecool, tak ho co nevidět vyhodím ze svých oblíbených. Tečka na závěr: mocného luku Epirukuluku se v závěru zmocnil nikoliv Théseus, nikoliv Hyperion, ani Orion, ani Franta Stejskal, ale hyena z cirkusu Berousek Inc. Ach jo. Kdyby tam bylo něco o souboji bohů a titánů, tak by to šlo. Jo a s těma papundeklovejma zbrojema už běžte do prdele!! No a aby to nebylo všechno tak si ještě v zajímavostech člověk přečte, že to ani nebyla Freida Pinto, kdo tam vystčil zadek přes celý plátno, ale dublérka. Ty vole, tak když na to nemáš, Freido, tak se vrať zpátky do Bolywoodu za poručíkem Šejtanem, tím co si jinak předvedla bys tomu kvalitativně odpovídala! Howg.