Ženy v pokušení (2010)

Příjemné překvapení z české "sračkoidní" (jak to zde na csfd kdosi nazval) produkce poslední doby.

Červený pás (2008) odpad!

Teda vážení, jsou opravdu na světě chvíle, kdy žasnu. Po shlédnutí Červeného pásu jsem žasl velmi mnoho. Takhle zkoprnělý nad neuvěřitelnou stupiditou, kterou jsem bohužel měl čest vidět, to už jsem opravdu nebyl dlouho...Dokud se hrdinové pohybovali v té otlučené tělocvičně u nich doma, tak se na to dalo koukat. Sice mi výrazně vadila Ejioforova holka, která, ačkoliv má hezkej zadek, má v kedlubně nasráno (což by až tak nevadilo), ale především má velmi zlé srdce. Alespoň, že se mistr na konci probudil, i když k tomu potřeboval dostat facana od další paní. Bohužel, ten muž na mě nepůsobil vůbec jako mistr BU. Ten chlap prostě sám nevěděl, co to vlastně dělá a ve svém rádoby osvícenství se z něj stal nakonec v podstatě ubožák. O osvícení se neusiluje, osvícení přichází samo, řekl bych. Dokladem blbosti mistrovy akademie a mistra samotného je sebevražda toho policajta. To nebyl podle mě žádnej bojovník, protože já rozumím slovu bojovník tak, že je to někdo, kdo se nikdy nevzdá. Ostatně ta policajtova žena byla taky dobrá megera: "Umřel mi manžel. Kdo teď kurva bude platit účty?" Fakt super, měl radši než sebe odbouchnout ji. Zápletce jsem moc nerozuměl, byly chvíle, kdy jsem se vážně ztrácel. No ale což o to. Přehlídka trapnosti ve finále byla tak trapná, že jsem se málem styděl sám za všechny japonce i brazilce dohromady. Velké zklamání.

Dobrodruh (1983)

Nechtějte naštvat Belmonda.

Strach nad městem (1975)

4* i za tu scénu jak Belmondo běhá po střeše, ručkuje po okapech a přelejzá balkóny. Pro mě nadlidský výkon, páč já zvracím jen co si stoupnu na židli.

Muž z Hongkongu (1965)

Paráda....Paul Préboist coby polykač granátových pojistek, Jean Rochefort jako lokaj, Jean-Paul Belmondo s emo loknou a kočka Ursula Andress...co může chtít člověk víc od filmu?

U konce s dechem (1960)

Frajeřina té nejvyšší třídy a navíc skvělá hudba.

Hudbu složil, slova napsal (2007) odpad!

Naprosto o ničem. Bla blablabla blabla...to snad ne?? blablablablabla, kecy, kydy, pindy a k tomu nejstupidnější vývoj příběhu v moderním femino-domino stylu (ne tolik vyhraněném, ale přece přítomném) osolený nesympatickou Drew Barrymore, která přece jen klobouk dolů, byla v tomhle nejmíň nesympatická, co jsem kdy viděl, ale i to mi docela stačilo. Upřímně mě ale rozesmála kapela Pop, to se zase musí nechat.

Děti noci (2008)

Divný film s divnýma postavama co se divně jmenujou...nijak mě to nezaujalo. Líbilo se mi české prostředí a jinačí pohled na život mladých, ale tenhle dojem uvádím jen proto, že jsem skromný člověk, který se snaží vidět ve všem něco dobrého a to je možná chyba. Celkově velmi slabé. A rozhodně si to nezaslouží tolik kydů kolem.

Mstitel beze jména (1998)

Jackie Chan je vážně bourák co se BU týče. Nic jiného než jeho kaskadérské kousky a "bitky" nebylo v téhleté kravině ke koukání...s hlavním hrdinou coby neuvěřitelně okatě přehrávajícím dementem, který běhá jako připodělanej retardovanej kůň a podobně se taky vyjadřuje, s tím se fakt ztotožnit nedokážu.

Zítra na shledanou (1989)

Musím uznat, že Jeff Bridges je vážně sympatickej chlap. Bohužel film jako celek mě nezaujal, kdyby nebyl natočen, nic by se nestalo.

Ovládací panel
6 bodů