Bacha na balóny (2007)

Normálně by to bylo 1-2*, tři hvězdičky dávám za skvělou parodii Rockyho.

Království (2007)

Zajímavé aktuální téma. Nemuselo tam být tolik hrdinských keců doprovázených tklivou muzikou, ale jinak nemám nic proti. Že jsou teroristi ubožáci vím dávno. Až si budu s někým podávat ruku, prohlídnu si jeho prsty.. Jinak bych rád viděl, jak by se žilo tady v ČR, kdyby češi hovořili o svojí vlasti alespoň zpoloviny tak vlastenecky jako američani. Vlastně víc zapáleně by ani hovořit nemuseli, protože tak moc vlastenecky, jak o ní hovoří američané, to už je padlý na hlavu.

Hellboy Animated: Blood and Iron (2007) (TV film)

Animace se mi nelíbí, Hellboy mi jde na nervy, ostatní členové týmu vedou hrozně silácký řeči...Nelíbí se mi to.

Gamer (2009)

Dobrý nápad, jedna dvě dobrý myšlenky a to je všechno. Mohl to být větší odvaz.

Přepadení ve vzduchu (1992) odpad!

Film z doby, kdy ženy nosili na hlavě podivné kudrny a muži podivné oblečení. Nezávisle na jakékoliv podivné době je tenhle snímek špičková volovina.

Annapolis (2006)

Ne, díky, do emerickýho námořnictva fakt nevstoupím. Všechny tři * jsou za box.

Rváči (2009)

Takhle to dopadá, když mírně nadprůměrný evropský film dostanou do pracek emeričtí filmaři. V mých evropských očích z něj udělali velmi podprůměrný americký film.

Hooligans (2004)

Pro mě trochu zklamání. Přestože to mělo všechno, co to mělo mít, něco tomu scházelo. Vedlejší příběh Tommyho dědy a jeho přítele, kteří šli do společně do války, kteří se vrátili jako váleční hrdinové, kteří si vzali svoje lásky ze školy a kteří je potom společně pochovali...a pak přítel umřel a děda zůstal sám..jeho pohled na tu černobílou fotku, kde jsou všichni čtyři..to bylo silné. Zaberdee, mrtvý kluk s obvazama přes obličej, nejlepší kámoš Rod, psychopat Billy, sex spíš rádoby, chlast, nuda, prázdnota, ve který se topí tihle frajeři..ještě, že se Rod včas vzpamatoval a poslal tu čúzu do háje...soudní zapisovatelka rozhodila nohy a myslela, že si rowdy vybere příštích 20 let pod pantoflem spíš než sobotní rvačky...nána. Stálo ti to za to? Odpověď je jasná. Stálo. Problém tohoto filmu je úplně stejnej jako je problém Tommyho - je úplně prázdnej.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tohle je vážně ujetej pořad. "Teletubbies jsou mezníkem v předškolním programu navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu." - oficiální text distributora. Hmmmm......Zní mi to jako pěkná číčovina. To z toho ty chudáci děti spíš zblbnou. Teletubbies jsou vrchol perverze. Hnusný ksichty, jeden jako druhej, prostě hnusný zjevy co hnusně pištěj, až se z toho člověku dělá zle.