Konečná (2013)

Nudaaaa... Myslím, že po politice měl jít Arnold do zaslouženého důchodu. Až bude mít Sharon Stone 65 jak teď Arnold, tak od ní taky nebudete ve filmu čekat, že si bude dávat nožku přes nožku.

Pí a jeho život (2012)

Biblický nadpřirozený příběh o plavbě kuchaře, námořníka a matky se synem, který dá smrtelníkovi smysl až v samém závěru. Rozhodně dokoukejte do konce jestli si v průběhu filmu budete říkat, že tohle přece nemůžou autoři myslet vážně.

Nespoutaný Django (2012)

Fantazie, Christoph Waltz jestli nedostane Oskara za tohle tak už za nic. Dialogy, scénař, herecké obsazení, hudba, kamera všechno na jedničku. Tarantino si umí napsat svou roli, to se mu musí uznat, bavil jsem se od začátku do konce.

The Victoria's Secret Fashion Show (2012) (pořad)

Tentokrát příliš orientované na interprety Rihanna, Bruno Mars, Justin Bieber. Modelky byli jejich křoví, což je rozhodně škoda, přece jen by měli být to hlavní. Také třetím rokem chybí moderátorka Heidi Klum. Statistika z iMDb, kde nejlépe hodnotí tento pořad muži 30-44 let a ženy 18-29, průměrné hodnocení mužů 7.6, žen 8,3. evidentně mužům vadil Justin Bieber.

Dredd (2012)

Absolutně nerealistické, logicky odporující dějové linky. Zcela jistě mi při požití drogy, která zkracuje reakční dobu na 1% nebude připadat pád z 200 patra jako věčnost, prostě budu si myslet, že jsem nahoře, ale už budu rozplácej o zem v přízemí. Určitě jako distributor této drogy nebudu střílet náboji, které demolují zdivo po soudcích které chci zabít, abych jim umožnil unik z uzavřeného prostoru, nehledě na to, že zabíjím spoustu svých zákazníku.

Patrola (2012)

Otřesná kamera a zbytečná vulgarita, která je ve filmu jen proto aby to vypadalo drsně.

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Jak jsi film mohl na sebe vydělat, nechápu, horší to snad už ani nemohlo být.

Univerzální voják 4: Odplata (2012) odpad!

Po blikačce v bordelu se mi udělalo špatně, že jsem musel film vypnout. Doporučuji při filmu usnout, pak možná nějakou tu hvězdu dáte.

Atlas mraků (2012)

Dobrý film u kterého většinu času nebudete chápat která bije, abyste se na konci dozvěděli, že naše životy nepatří jen nám, ale jsou provázány předky i současníky a s každou laskavostí či vraždou utváříme budoucnost. Není žádný ráj nebo peklo, ale jen dveře které pokud se zavřou jiné se otevřou.

Chata v horách (2012)

Scénáristé museli být asi hodně vyhuleni, když psali scénář. Tvůrcům nejde upřít, originalitu, tohle jste vážně ještě nikdy neviděli a rozhodně to stojí za vzhlédnutí. Horor, vlastně to ani není horor, spíše černá komedie, která se rozjíždí v místě, kde většina hororu končí s tím, že to má takový závěr, že si buď budete na konci ťukat na čelo nebo si půjdete zapálit jonta a zažijete pokračování. Těžko film hodnotit, tady je prostor pro všechno od odpadu po pět hvězdiček.