Zběsilost v srdci (1990)

Příjemná ujetost na entou, jako vždy! Navíc prošpikovaná chtíčem-láskou, touhou a jedním hadím sakem.

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Taky se jim říká jeskynní kuřata, případně pouliční kuřata :-D Místy nudné, hodně nudné, ale v rámci motta - reportáž přitažená za vlasy, se vlastně není co divit :-D

Nedotknutelní (2011)

Přenádherný a neuvěřitelně lidský film! Tohle funguje jako lék na duši, nejen na tělo. A proto, to Drissemu a Phillipovi fungovalo tohle přátelství. Příběh ač smutný je podaný s neuvěřitelnou lehkostí, přetékající běžným, každodenním humorem. Bravo.

Volný pád (1993)

Když vás nasere svět, má to svoje následky.

Dvojník (2013)

WTF aneb málo jsem u toho pil? Nebo je to jen prostě jinak pojatý snímek o každém z nás, pocitech, problémech, samotě, atd.? Nebo je to jen schizofrenie v hlavní roli? Nebo to ocení jen ten, ten kdo zná kouření? Každý je někdy rozpolcený. Už jen kvůli unikátnosti a závěrečné písni od Shin Joong Hyun / Kim Jung Mi - The Sun, ta je vyjímečná.

Moje léto lásky (2004)

Trochu málo akce v tomhle snímku, kde hlavním tématem je znuděnost, otupělost životem a hledání lásky a cest ve světě dvou rozdílných žen, které se setkají.