Tichá bolest (1990)

Silný a smutný, leč laskavý film plný životních pravd, životního moudra, pokory a práva na život a názory. Většina vět, které pan Rudolf Hrušínský pronese jsou skutečné perly a nutí k hlubokému zamyšlení! Film o nelehkém žití, nelehké době, kde ústřední dvojici a nádherný vztah dědy a vnuka doplňují figurky a epizody jedné doby.

Jersey Boys (2014)

Dobrá připomínka jedné ikony!

Starsky & Hutch (2004)

Výborná parodie na všechny známé modely dvojic vyšetřovatelů.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Stupidita, hrající si s jednou slovní hříčkou a třema nánama, resp. dvěma! Ale jo 3 + 2! Vtipnej tam není jedinej moment!

Borsalino (1970)

Gangsterka o cestě vzhůru s vynikající dvojicí Belmondo-Delon, to muselo být fanynek....

Osudový kruh (1970)

Pomalá oldschool kriminálka s Bourvilem v nezvyklé roli.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Všichni máme svůj osud :-) "Pořád na mě celý život někdo řve.... začalo to už dávno" Příměr s Forrestem je výstižný. Takový výpravný popis historie posledních 100 let humornou formou :-)

Lucy (2014)

80% filmu dobré, má to jakous takous hlavu i logiku, konec uvalený, spíchlý narychlo. Ono taky se těžko takovýto konec vymýšlí, když nikomu z nás ten mozek nefrčí na plný kule... Tam kde Lucy pomalu končí, má začínat druhá půlka filmu či dvojka! Celá myšlenka filmu je dobrá, jen je to nedotažené, proto zklamání.