Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Bylo to plné vtipných scének, hlášek a Sid s adoptovanými rexíky, to bylo roztomilé. Líbil se mi ten svět dinosaurů pod ledem. A otázka za bludišťák. Proč dinosauři nemluvili, za to ostatní zvířata ano?

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

To je tak krásný příběh, tu berušku prostě zbožnuji. To je tak skoro reálný, že věřím tomu, že mravenci umí zapálit rachejtle a beruška unese krabičku zápalek že mravenci umí počítat do patnácti a po kostce cukru mravenčí královna z dovolením vyprdne tucty vajíček. Viděno náhodou, tohle jsem vůbec neznala dříve, ani seriál.

Monster High: Monstrózní napětí (2017) (TV film)

Ze začátku to lehce odkazuje, co se stalo ve Vítejte v Monster High a pak se rozjíždí další příběh, tentokráte elektrického jiskření. Nepovedený vědecký pokus Frankie zneužijí zombíci a spol. s úmyslem ukradnout normíkům elektřinu. Opět ghúlky předvedou nějaké originální šaty a účesy a vše dopadne, tak jak je to ve filmech o MH běžné.

Na hraně zítřka (2014)

Nedávala jsem tomu žádnou naději, ale žánr sci-fi mám ráda, tak jsem se na to podívala. A ejhle, ono se to zdálo být fajn. Možná ten začátek než se Tomík probudil s pouty na rukou, se mi zdál nudný, ale pak to začalo mít tu akci. Furt jsem si říkala, jak to dopadne, když se to tam furt opakuje, ale i ten konec překvapil. Něco jako Na Hromnice o den více, ale v drsnějším podání.

Decibely lásky (2016)

Ano, chtěla jsem to vidět. Po prvním zklamání přišla nuda, je to takové umělé, ty dialogy nejsou k poslechu. Hlavní hrdinové se k sobě absolutně nehodili a myslela jsem si, že to je pokračování Diskopříběhu po pětadvaceti letech. Co se týče písniček, jsem byla také zklamaná. Jen jedna se mi líbila, to jak zpívá Hrušínský nejm. se svoji filmovou dcerou. A co tam proboha vyváděl Gott a ta jeho malá holka? Jedna hvězda za neherce Horvátha, který byl docela vtipný a za tu jednu píseň.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Mám pocit, že Amazon upgradoval vše, co jste v Top Gearu mohli vidět. Na tom začátku jsem čekala, co z toho bude, ale bylo to dobrý. No, ta sešlost v poušti byla taková moc okázalá, ale myslím, že lidi na to byly zvědaví, tak proč toho nevyužít. Stará známá trojka tu vyvádí opět šílené věci. Jsem zvědavá na ostatní díly, myslím, že to bude asi na stejné vlně. A taky jsem v jednu chvíli zaslechla, jak lehce uráží Top Gear ve smyslu jízd celebrit autem za rozumnou cenu a tak dál. Myslím si, že se neztratí a pořad určitě přebije vše, co bylo v TG ukázáno dříve.

Top Gear (1978) (pořad)

Viděla jsem mnoho dílů Top Gear s touto "svatou trojkou". Autům nerozumím, opravit je, to už vůbec ne, ale dokážu rozpoznat, co je Lamborghini Gallardo a Lamborghini Aventador a nebo Porsche 911 a 918. Netuším, kolik mají koní, otáček a tak dál, ale líbí se mi ta prezentace aut a šílené nápady. Hodnotím to plným počtem, ale jen pro trojku Clarkson, Hammond a May, protože jakmile už to převzali ti další, myslím tím ten herec z Přátel, nějaký rezavý a černoch. Možná jich tam je i víc, ale to už nechci vidět. Hodnotím Top Gear vysílaný do cca dubna 2016.

Pasažéři (2016)

Je to takový Titanic z vesmíru a daleké budoucnosti, ale s tak trochu jiným koncem. Líbí se mi to cestování k jiným planetám, v hibernaci, jako by ty filmy tu skutečnost přibližovali. Zaujal mě bazén z výhledem do vesmíru a procházka na laně. Říkala jsem si, kdy se tam jako objeví ona. Nechci nic prozrazovat, ale je to takové sci-fi, romantika, taky i akčňák.

Cargo (2009)

Abych pravdu řekla, moc jsem ten film nepochopila. Někdy mi ty souvislosti nedávali smysl, ale na druhou stranu se mi scény z vesmíru líbily. Simulace krásné planety by se mi líbila, ale asi jen chvíli. Ani nevím, zda hlavní hrdinka zachránila svoji sestru či nikoliv.

Učitelé na zakázku (2013)

Jak už se tu napsalo, připomíná to Fakjů pane učiteli, ale je to teda taky sranda, plno vtipných hlášek. Na odreagování jako dělaný.