Drsňačky (2013)

Tak rozdílné ženy a povahy by člověk hledal těžko, ale jejich spojení předvede vtipný příběh a srandovní hlášky. P.S. Slečna slušňák, kde na to ta televize přišla, Dršňačky jsou lepší.

Vzkříšení démona (2015)

Nemusím tyto druhy filmů, ale jednou za čas to dám. Nemůžu říct, že to bylo špatné, ale ani nic světoborného. Už jsem si začínala říkat, že by se mi líbilo, kdyby se mi vrátili moji zvířecí mazlíčci. Ono to jednoho dne v budoucnosti půjde takovéhle zmrtvíchvstání, tímu věřím.

Bláznivá dovolená (1983)

Je to vtipné, ale tak bláznivou cestu bych snad ani absolvovat nechtěla.

Rychle a zběsile 7 (2015)

I když jsem neviděla předchozí filmy, líbilo se mi to, super efekty, až mě z toho bylo ouzko, kdybych to měla zažít. Je to takové filmové zakončení Paula Walkera, budiž mu země lehká. Musím napravit reputaci a podívat se i na zbytek.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

I po těch letech má kreslený Asterix svoje kouzlo a moc se mi to líbilo. Některé scénky viz mela o to, že tvoje ryba smrdí, tak to je klasika. Možná mu trochu chybí to kouzlo klasické animace, ale i na tohle se dá zvyknout.

Monster High: Škola duchů (2015) (TV film)

Není to špatný, mě se to líbí. Nejvíc se mi líbí ty kostýmy, jako monstra jiné a ve světě duchů takové načechranější.

To byl zítra flám (2010)

Ač jsem osmdesátky zažila jako škvrně, líbilo se mi to. Někdy si říkám, že by něco mohlo zůstat a něco být tak jak to je. Příběh se mi líbil a bylo to i vtipné.

Sousedská hlídka (2012)

Klasická komedie s ufouny. Myslela jsem, že dám o hvězdu navíc, ale jakmile si dělali fotky s omráčeným ufounem, tak jsem si v duchu řekla, chuděra jeden, takhle ho ztrapňovat. A nejlepší bylo, jak se zabíjejí.

Barbie: Odvážná princezna (2015)

Je to slabší, prostě se to nějak nepovedlo. Ale na druhou stranu jsem to dokoukala. Zdá se mi to moc průměrný. Jen nevím, jakým zázrakem unikl zámek proti lávě, když jím jeden den protekla a druhý bylo vše v pořádku. Možná dětský mozek to přejde jen tak a ten dospělý se nad tím zamyslí.

Jump street 21 (2012)

Jak by se řeklo v této době, bylo to hustý. Já jsem se u toho nasmála a hlášku o malém černém gayovi to slyším furt. Povedlo se to i přes to, že nemusím hlavního představitele Ch. T.