Smrtící Slunce (2013) (TV film)

Za prvé moc dlouhý, stačil by klidně jeden díl. Pak tam bylo spoustu nesmyslů, ale priorita byla vypnout mozek a jen se dívat. Trochu to degradovalo soukromé lety do vesmíru, ale možná to může i posílit, kdo ví. Jen se mi zdála nadnesená ta rychlost a to přetížení. Chtěla jsem to vidět až do konce, to je pravda, ale tak jednou a dost. A taky je tam k vidění islám v akci viz Julia Ormond s pistolí v ruce.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Úžasný seriál, kouká se na něj samo a vtáhne to do děje. David Attenborough dokáže tak krásně o přírodě povídat, že mu až tak trochu závidím, co za svůj život prožil, kde všude byl a co všechno na svých cestách potkal.

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

V devadesátých letech jsem je měla jako hračku a to ještě žádná Twilight Sparkle neexistovala, prostě to byly my little pony s česací hřívou a doplňky. Pak to na nějakou dobu utichlo a nalezla jsem i hru, která mě připomněla moje dětství. Jako proč ne, baví mě to. Proto jsem se rozhodla podívat i na ten seriál, abych pochopila ty elementy harmonie, proč každý poník je reprezentuje a tak podobně. A další plus, že to vidím v anglickém znění a je jim krásně rozumět. V každém z nás je kus dítěte a mě to prostě baví.

Ledová zkáza (2014) (TV film)

Slabý průměr, ale zkoukla jsem to celé. Jen mě tam některé scény neseděli, buď to do reality mělo dost daleko, nebo to bylo prostě trapný. Mám ráda mimo jiné i katastrofické filmy, ale asi záleží na scénáři a lidech, co kolem toho dělají, aby z toho nedopadlo něco hrozného.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Téma dobré, ale něco tomu chybělo. Možná bych tam raději viděla jiné mužské herce a nemožný dabing O. Wilde, nesedělo to na ní.

Dárce (2014)

Je to takové nemastné, neslané, příběh byl průměrný a i ta černobílá barva mi začala později vadit. Nevím, jestli je to averze, ale opravdu se mi tam nelíbila stará mladá Katie Holmes a ještě starší Meryl Streep. Nebudu prozrazovat konec, ale tak nějak jsem si přála, aby to končilo malinko jinak. Mě se zdá, že to ufikli o něco dříve.

Diana (2013)

Je to koukatelné, ale z kolika procent je to vše pravda? Myslím, že to co je známé z médií tak asi je, ale co ten zbytek. Říká se, že se královská rodina chtěla Diany zbavit a ono se jim to povedlo. A co ten konec? Myslím, že to mohli ukázat více, ne jen černou obrazovku a následně pohled na milion kytic u bydliště Diany.

Tichý experiment (2014)

Pro mě nuda, nelíbilo se mi to jejich hulení cigaret, mám k tomu odpor. Příběh se táhl jako nudle z nosu, i když jsem čekala něco překvapivého, nakonec se nic nedělo.

Labyrint: Útěk (2014)

Připomínalo mi to nějakou reality show, kde jsou na nějakém pustém ostrově a musejí se starat sami o sebe. Když už jsem nevěděla, co myslet, tak jsem si řekla, že by si chlapci zasloužili nějakou ženskou a vida, oni mu jim poslali. Jinak jsem od samýho začátku nevěděla o co go, labyrint byl dobře vytvořený, ale i ten konec mě překvapil.

Kosmos - časoprostorová odysea (2014) (seriál)

Tak k tomuhle není co dodat špatného. Úžasný dokument a vždy se těším, o čem tentokrát bude. Nádherné zpracování, super téma, vesmír a cokoli co k tomu patří, mě fascinuje. Vesmírná loď, která se plaví vesmírem, zastaví na místech, o kterých je zrovna téma, vize do budoucnosti i kreslená minulost. Toto je můj televizní orgasmus.