Barbie: Tajemství víl (2011)

Tohle je zatím nejlepší film o Barbie, co jsem viděla. Oddechový, zajímavý a vtipný příběh, kde jsem si zprvu myslela, že to bude jakési pokračování filmů o víle Maripose. Víla, která si s kabelky vytáhne toustovač, skateboard nebo rendlík, Ken, díky křídlům udělá scénu z Matrixu, psi a kočky s křídlama. Vše zlé je pryč, ať žije láska.

Sestry čarodějky 2 (2007) (TV film)

Zdálo se mi to na tak stejné úrovni jako první díl, až na to, že se sestry už znaly více a někdy si i více lezly na nervy. Nakonec se opět spojili, aby zlo a temnota, kterou minule zahubily, opět zmizela a možná už navždy.

Sestry čarodějky (2005) (TV film)

Tenhle film určitě nebude patřit mezi kvalitní, ale viděla jsem už jeden film s těmito dvojčaty a tak jsem si řekla, že bych se mohla podívat i na další. Je to trochu takové přitažené za vlasy, ale jinak to byla taková oddechová pohádka s dobrým koncem.

Cars Toon: Burákovy povídačky (2008) (seriál)

No teda, ten Burák válí. Jedna skvělá historka za druhou. Všechny byly super, nejvíc se mi líbila s ufem a metalista, ten hit kurňa kurňa, to je teda píseň. Mohli být malinko delší příběhy, ale stálo to za kouknutí. I kdo neviděl film Auta, tohle ho vůbec nemůže nějak mrzet, protože se na ten film po tomhle určitě koukne.

Varieté (2010)

Je to taková pohádka, jak holka z malého města ke štěstí přišla s jejím pohybovým a pěvěckým talentem. Tři hvězdy za písničky, za Christinu Aguileru a Cher. Jinak je to takové prostinké. V jedné části mě Christina mě docela vadila se svým projevem a chováním, ale nakonec to zachránila.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Skvělé zpracování sovího společenství, kde historky a sny sovího kluka Sorena ožívají. Roztomilé sovičky s velkýma očima až po sovy, které prošli bitvami. Hudba se mi líbí a zpomalené záběry při soubojích to také trochu okoření. Malinko by se dalo říci, že by to mohlo míti i pokračování, ale nechci se ukvapovat.

Scoobyho hvězdná olympiáda (1977) (seriál)

Vtipné klání mezi členy spolku Hanna-Barberra. Sem tam vtipné, sem tam až přílišpřehnané. Jako malá jsem se na tuhle partu dívala na satelitu, tak stále k tomu mám vřelý vztah a můžu se na to podívat i téhle době.

Znamení koně (2011) (seriál)

Po shlédnutí prvního dílu musím říct, že mě to jaksi nezaujalo a toho Krajča bych opravdu nechala jen zpívat a ne dávat před obrazovku. Dvě hvězdy dávám jen proto že tam jsou ti koně.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Zrpvu film plynul pomalu a příjemně, ale jakmile dostal do ruky ovladač, stal se film chaotičtější. Skoky o rok, o deset let a více, to bylo i na mě moc. Možná má film v sobě poselství, abysme zpomalili a na první místo dali rodinu a pak to ostatní. Hodně se mi líbil pes se svým žlutým kačerem :-) a Hasselhoff se mi zdál více oslizlejší.

Tupíři (2010)

Parodie, to je slabý slovo. Hřebila jsem se u toho, jak se dalo. Stmívání jsem viděla před nedávnem, tak jsem hned viděla, jak to přetočili, sem tam něco přidali. Docela dobře se strefili s obsazením, podoba tam byla a Jacob byl o hodně hezčí zde, než v originále. Pro tenhle film je lepší vidět Stmívání, jinak některé scény ztrácejí smysl.