Nymfomanka, část II. (2013)

Konec si mohl Trier o něco líp promyslet, protože tím už tomu filmu definitivně nasadil dementní korunu. Celou dobu jsem si říkala, že to k tomu spěje, ale tak blbé to přes veškerou svou jinou blbost přeci být nemůže! A ejhle heuréka: MŮŽE. Nevím, proč někdo "díky" svýmu exhibicionismu a totální nesoudnosti, posere v základu téma, který je bezezbytku zajímavý. (Aha - sama jsem si odpověděla). Jsem zcela otrávená a odcházím zdechnout do houští. Něco tak asexuálního jsem už dlouho neviděla a něco tak votřesně nudnýho, blbýho a celkově k hovnu taky ne. Sbohem.

Nařčení (2012)

Lidé pod tlakem dělají divné věci. Koukat na to byl ovšem ryzí masochismus.

Nymfomanka, část I. (2013)

Je těžké hodnotit film, který je sice v mnoha ohledech "dokonalý", ale má pro mě tu vadu, že nejsem schopna se ztotožnit ani s jednou figurou. Počínaje odpudivou manipulativní krávou a konče podivný intelektuálem, který hledá (a kupodivu nachází) paralelu mezi šukáním a lovem ryb. Celý je to pro mě nepřesvědčivý a vlastně i dost nezajímavý. A ten úvodní oslí most, kdy se dva lidi musí potkat, abychom my viděli, je strašně umělohmotnej. Ani nevím, zda to bylo o nymfománii, anebo o jiný lidský zvrácenosti. Nicméně... na druhej díl se ráda mrknu z prostého důvodu: abych zjistila kdo a proč rozbil hubu hlavní krávě.

Dotek hříchu (2013)

Bože můj, takovejch možností a já si vyberu zrovna tenhle film.

Ragnarok (2013)

Bylo to vlastně dost pitomý, ale nakonec i celkem zábavný. A Sofii Helin navíc podezřívám, že ten aspergerův syndrom nehraje.

Futurama (1999) (seriál)

♡♥♡ Futurama, má láska. ♡♥♡

Porotce (1996)

Ale ijo, bylo to dobrý.

Území mrazu (2013)

Já už nějak nemám nervy na to, když se lidi - navíc v ohrožení života - chovají jako dementi. Jinak dost dobrá atmosféra. Asi pojedu na Aljašku.

Carrie (2013)

Spíš dost smutný než hororový. Taková sympatická holka a s votřesnou mámou.