Život Adèle (2013)

Bylo to moc krásný. A hrozně smutný. Když jsem si (radši jenom na chvilku) zkusila představit, v jakým psychickým rozpoložení se na konci filmu asi nachází hlavní hrdinka, chtělo se mi brečet. Ta prázdnota a marnost všeho. A taky tušení, že se to jen tak nezmění. Strašná představa a moje noční můra. Tak "šíleně" se chceš sytit, ale bohužel už není čím. Věci se nabízí, ale ne takový, který chceš. No a tak nemáš nic, protože tak to je. Jinak to dělat neumíš.

Díky za ty dary (2012)

... a vždycky je tam nějakej hoodně trapnej moment, kterej dokážou vyrobit jenom Američani. To mohlo bejt taaaak dobrý.

Blesk (1995) (TV film)

Tak jsem přemýšlela, proč si na tuhle roli vybrali úplně béčkovýho ER, ale pak mě napadlo, že je to právě proto. A sice :-) ... aby bylo zcela zřejmý, že i takovej hňup (a že ho ER snad ani nemusel hrát), může zažít něco "zvláštního", co změní život od základu jemu i jeho okolí; a to okolí na něco podobnýho samosebou vůbec nebude připravený, natož zvědavý. V tom měla asi bejt naděje pro další hňupy. Ti ale na takový věci zase nevěří (takže teď dost popírám tu svou tezi). No nic... Jako film se mi to nelíbilo, ale zase úplně pomlouvat to taky nechci. Myslím, že to mohl být pěkný film, kdyby ho natočil někdo jinej a s jinýma hercema (bezezbytku).

Můj otec je šílenec (2012)

Místy skvěle úchylný, místy nuda, celkově dost dobrý. Samozřejmě je to totál fekál.

Kick-Ass 2 (2013)

Nevím proč, ale vůbec mě to nebaví...

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Ale jo, jen nechápu proč Bruce Willis už 20 let hraje pořád tu stejnou postavu (až na pár velmi četných výjimek, abych byla spravedlivá).

Půlnoční vlak (2008)

Tak to jsem se dost divila, jak se ve 2. třetině změnil žánr :-) Já bláhová jsem si myslela, že je to krimi.

Jasmíniny slzy (2013)

Geniální, depresivní, veselé, vtipné, ale hlavně smutné.

Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)

Proč se ti Korejci v komediích furt tak otřesně tlemí? Vždyť ta hlavní hrdinka by byla hrozně milá - do momentu než ovšem vyrobila ksicht, což bylo prakticky pořád. A to mělo bejt asi roztomilý. No nic.