Alenka v říši divů (2010)

Vcelku dobrej film s dobrym pribehem ale prece jen kdyby tam nebyli herci jako Johnny a Anne tak film ztrati na originalite ale jinak to bylo vcelku fajn. Ovsem na tenhle film musite mit naladu jelikoz ten film sam o sobe ukazuje ze neni moc normalni, teda hlavne co se postav tyce.

50x a stále poprvé (2004)

Vzdycky kde se objevi Adam tak tam to stoji za to a tahle romanticka komedie neni vyjimkou obzvlast kdyz tam jeste asistuje Drew. Ten zivot bych nechtela zit ani za mak ale za cenu ze bych mela po boku nekoho takovyho tak mozna i jo. I kdyz sedet kazde rano s tim ze se budu porad divat na tu stejnou kazaetu pritom to nevim...no je to proste divny:-D kazdopadne ten film nema chybu...typicka romanticka komedie, ktera konci jakz takz dobre.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Film, kterej si muzu pustit kdykoli a vzdycky se u nej dobre pobavim nenahraditelnej Jack a Diane v hlavni role. Proste opet pani herci se sesli a muzu rict ze ve vic nez dobrym spojeni nema to chybu.

Gulliverovy cesty (2010)

Totálni picovina nic tak blbyho sem este nevidela davam jednu hvezdicku za docela v poho herce Jacka Blacka.

40 dnů a 40 nocí (2002)

Naprosto debilni film... Josh pubertakla umi hrat fakt na jednicku to se musi nechat ale jinak celkovej dojem? nic moc...

30 dní dlouhá noc (2007)

Co dodat..podle me dost dobre propracovanej film a konecne tady muzeme rict ze se i jedna o horor Slade kdyz to vytvarel zrejme vedel do ceho jde. Josh Hartnett si konecne odstranil nalepku pubertakovyho herce a to jde opravdu spatne ale jemu gratuluju protoze se mu to povedlo. Skoda jen ze se mu nepovedlo uplne vsechno...

Město andělů (1998)

Co dodat, dva skuteční herci se sesli v krasnym nezapomenutelnym romantickym filmu. Jejich chtic byl tak velkej ze nakonec ani jejich laska nezabranila tomu ne moc dobrymu osudu. Jedno je jisty tohle by malokerej chlap udelala pro zenskou:-D

Všemocný (2011)

Tak tenhle snimek nejen ze mel vybornej dej ale taky vybornyho herce. Poprvy co jsem se v kine skutecne pobavila i u soundtracku protoze ty nemeli chybu a samotnej dej je naprosto dokonalej takovou drogu bych chtela mit taky:-)

Láska a jiné závislosti (2010)

Hodne zajimavej snimek plnej sexu a pozdeji lasky. Kdyby se to nemotalo vetsinu cast ty nemoci bylo by to veselejsi. Ackoli se mi to rika spatne ten sex tam tomu prece jen dodava tak nejak lepsi atmosferu. Ale posledni pul hodina je vic nez dokonala. Je hezky jak s ni chce zustat i pres to vsechno co je ceka. To by se v normalnim zivote jen tezko hledalo.

Zkus mě rozesmát (2011)

Typicka Sandlerovina bozska Jennifer Aniston. Moc jim to tam slusi Adam je vybornej herec a Jennifer se tam taky hodi. Tenhle film nemel chybu a z tech dubnovejch premier letosniho roku me opravdu nadchnul nejvic. Nema to chybu .