Dannyho parťáci 3 (2007)

NOVA CINEMA HD - Spravil jsem si chuť po ne tak povedené dvojce. Tenhle díl byl na pohodu, odsýpal a měl šmrnc a styl. 77%

Mordparta - Nevěsta (2016) (epizoda)

PRIMA HD - Úvodní díl žádná sláva. Průměr. 60%

Boeing 747 v ohrožení (1996)

NOVA HD - Super, úplně jsem zapomněl na tenhle 20 let starý film, který je dobře napínavý. V některých pasážích vám opravdu tuhne krev a jste ve výborném napětí. Jenom ten závěr (přistání) to fakt kazí, ale jinak to byly 2 hodiny u slušného thrilleru. Seagal a jeho pár minut rulezz...vlastně LOL :-) 77%

Tajný agent Jack T. (1997)

NOVA - Mě to dneska přišlo vhod. Taková nenáročná pohodová Seagalovina. Za 4 hvězdy se nestydím. 70%

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

ČT1 HD - Nejslabší díl z "klasické série" Mayovek o Vinnetouovi. Nemám tedy na mysli Žut, Kurdistán nebo orientální sérii. Dabing občas trhá uši, nejenom Olda, ale také vedlejší postavy, které mluví pár herců. Jednou dokonce jednu postavu mluví 2 herci během pár vteřin :) Neseděla mi také humorná vložka. No ale šlo to, mám pro Máyovky slabost. 67% (with J.)

Podfukáři 2 (2016)

Cinema City Slovanský dům - Přetažené za vlasy? Ano! Až neuvěřitelné podfuky? Ano! No a co, když se na to prostě dobře kouká a divák se zejména v kině dobře baví. V porovnání s jedničkou je to sice o kus horší, ale závěrečný podfuk byl skvěle vymyšlený a hodně mi zvedl náladu. 77% (with J.)

Hodinový manžel (2014)

UPC My Prime - Ale tak dalo se. Už jenom obsazení mě bavilo. Samozřejmě se mohlo více přitlačit na pilu, nicméně pan Svoboda zvládl svůj debut a nenatočil tupý film. Potřebuje to jenom dopilovat. Jsem zvědav na jeho další počin - Jak se zbavit nevěsty. 69%

Něžné vlny (2013)

UPC My Prime - Film, co pohladí na duši. Je prostě příjemný, barevný, nenáročný, sympaticky strávený čas. 69%

Děti noci (2008)

UPC My Prime - Hele, sice to bylo takový prazvláštní, ale mě to celkem bodlo. 70%

Život je život (2015)

UPC My Prime - Uff, trochu porod. Nebýt těch "James Bond" scén, mohla to být pohodová komedie podobná Cieslarovu předchozímu filmu - Láska je láska, což byl povedený kousek. Takhle to byla prostě kašpárna, kterou zachraňoval jenom Vetchý svým výkonem a hláškami. Škoda nevyužitelného potenciálu, kvalitní známí herci by byli, ale scénář jeden velký průser. 55%