Loft (2014)

JOJ CINEMA HD - Paráda! Sedlo mi to, mělo to švih, zajímavé zvraty, naupadající tempo, zajímavé herecké obsazení a kvalitní český dabing (myšleno 1. DVD dabing). 80%

Rocky II (1979)

PRIMA MAX HD - Já měl vždycky dvojku raději než jedničku. Zejména závěrečné přípravy (trénink) na zápas jsem jako malý hltal a pouštěl si pořád dokola. Také mojí větší oblibu druhého dílu přisuzuji tomu, že se ve dvojce tolik nefilosofuje a není tolik o psychologii postav, což se přiznám, že mi u Rockyho II vždy vyhovovalo. Po dlouhé době jsem to dnes viděl s dabingem od TV Nova z roku 2000 a docela jsem koukal, jak je cenzurovaný. Některé hlášky pak tolik nevyzni. Původní dabing z roku 1991 má větší šmrnc, takže příště. Ale...novácky dabing má zase Vaška Tittlebacha jako hlavního komentátora zápasu, což je velký klad :) 75%

Red 2 (2013)

UPC My Prime - Bavilo mě to téměř jako jednička, i když ta byla o chlup lepší. Každopádně zde se opět dala dohromady stará parta a přibyli nové postavy. Dabing výborný. 72%

Elita armády (2006)

PRIMA HD - Jedna z těch lepších "novodobých" Vandamovek. Dabing s p. Procházkou na JCVD mi nevadil. 70%

Rapl - Tichá voda (2016) (epizoda)

ČT1 HD - Nic nového pod sluncem = kvalitní napínavý díl, který má fajn hlavní případ a navíc nám opět poodhalil důvod účinkování postavy pana Etzlera. Hmm, tady jeho filmový bratr (Piško) nebude mít lehké spaní a rozhodování. Už ať je další dil. 77% (with J.)

Rocky (1976)

PRIMA MAX HD - Jistě, Rocky je klasika, ale ruku na srdce - není to na dnešní dobu už překonaná záležitost? Vždyť dnes je filmu přesně 40 let a za tu dobu se natočila celá řada lepších boxerských filmů, např. Rocky IV., Creed nebo Bojovník. Nebo si opravdu myslíte, že si Rocky I. zaslouží 87%, umístění 113. nejlepší film a 72. nejoblíbenější film? Podle mého tam bylo hodně povídání o ničem a boxerské scény na nízké úrovni. NICMÉNĚ...mám Slye rád, mám ho mezi TOP herci, a tak 4 hvězdičky dám. 70%.

Rapl - Black Jack (2016) (epizoda)

ČT1 HD - Jak to ten Pachl dělá? To, že tento seriál dokoukam, je jasné, jako že zitra vyjde slunce. Protože mě to prostě neskutečně baví a na české poměry luxusní práce. (vsuvka: Zrovna jsem se v těchto dnech dozvěděl o novém českém seriálu Pustina...který podle ukázek bude kvalitou nejspíš těžce Raplovi konkurovat). Nicméně 10. díl Rapla - zase pecka! 75% (with J.)

Rapl - Amok (2016) (epizoda)

ČT1 HD - Chtělo by se říct - jeden z těch klasických dílů, tzn. vysoce nadprůměrný, ale závěr vám téměř vyrazí dech. Takže to nebyl klasický díl, nýbrž rána mezi oči. 77% (with J.)

Kamarád do deště (1988)

UPC My Prime - Docela se divím, že jsem do dneška nepřipojil komentář nebo hodnocení, protože jsem Kamaráda do deště 1 viděl už několikrát. Dnes jsem se díky videotéce dostal k této krimi komedii znovu a opět mě to pobavilo. Lest na pana Kadlece a jeho zeťáka byla dobře vymyšlena a provedena. 75%