Hogo fogo Homolka (1970)

Homolkovi si pořídili auto a výletují po všemožných místech (letiště, rodný kraj paní Homolkové...). Dávám 3*, protože tam jsou místa, při kterých jsem se nudil.

Holky to chtěj taky (2001)

Poněkud zvláštní druh komedie, ale některé humorné scény se povedly. A nechybí ani pár vtipných hlášek. Celkový verdikt: ujde to. 60%

Holky to chtěj taky 2 (2004)

Prázdnota, prázdnota, prázdnota, ........ Dva předchozí díly buď pobavily nebo vyvedly z míry, ale tohle je nuda, nuda a nuda.

Homolka a tobolka (1972)

Třetí díl se od ostatních liší rozvleklejším dějem a více postavami. Někomu možná vadí, že už to nemá takovou tu atmosféru "jednoho bytu", kde je děj založen hlavně na konverzačkách... Ale bezpochyby jde o povedenou komedii.

Horem pádem (2004)

Zklamání z tohoto filmu jsem nepocítil, jelikož jsem nic extra nečekal a také jsem se toho nedočkal. Horem pádem šlo mimo mě. Už ta struktura výše uvedeného distributorova obsahu má co do "přehlednosti" s filmem cosi společného.

Hoří, má panenko (1967)

"To je ňáký nedorozumění, tady jsou ňáký vtipálkové! (...) Tak ještě jednou... Zhasnout!"

Hra (1997)

Působivý thriller podpořený skvělým výkonem Michaela Douglase a pohlcující atmosférou. Celé je to přitažené za vlasy, ale to k thrilleru patří. Líbilo se mi, že úvod se nesnaží být kdovíjaký a jde se rovnou na věc. Pozoruhodné zvukové efekty, zejména tajemné tóny klavíru... "Jednoho dne vaše hra začne. Buď ji budete zbožňovat nebo nenávidět."

Hrabě Monte Cristo (2002)

Zpracování tak akorát pro zlost filmovým kritikům. Místy jsem měl pocit, že jde o satirickou variaci. Nejsem odpůrce sladkých happyendů v amerických filmech, ale to pohádkové zakončení tohoto klasického příběhu si alespoň zde mohli tvůrci odpustit. Přesto dávám nadprůměrné hodnocení, protože jsem se nenudil a některým hláškám dokonce i zasmál, aniž by si to konkrétní dějová pasáž zasloužila...

Hračka (1976)

Komedie, nebo spíš tragikomedie (jak tady čtu)...jo, to se hodí víc.... Hračka (s Pierrem Richardem v hlavní roli) je velice povedený film, který naráží na poměry mezi lidmi, přesněji na to, že někdo má moc, někdo ne. Souhlasím s komentářem uživatele pshimi. Francis Veber se hned svým prvním režijním filmem zařadil mezi klasiku francouzského filmu.