Jeepers Creepers 2 (2003)

Tady nemám slov, ze dvojky udělali tradiční béčkový vyvražďovák, kde si mladá školní partička sedí pohodlně v autobuse, a ten si s nima dělá co chce, film je spíš komediálního rázu, k horroru to má hodně daleko, je to spíše humorný slaďák, kde o vtipné pasáže není poptávka. Jak tomuhle mohl dělat Coppola producenta, to nechápu. Jestli udělaj trojku, tak doufám, že se vrátí k původnímu stylu z jedničky, jinak na to nemá cenu koukat...Tady tenhle film člověka rozbrečí né ze strachu, ale z nudy. Děte se bodnout.

Jeepers Creepers (2001)

Horror založený hlavně na atmosféře, která je zde opravdu mrazivá a dala by se krájet. Chvílema mi to připomíná Texaský masakr motorovou pilou, jak jedou autem opuštěným městečkem. Jinak je hezké pokoukání jak se ho policajti snažej zastřelit, a člověk vidí jenom jednoho policajta za druhým ve vzduchu jak poletujou sem a tam, nějakej nesmrtelnej netvor si z nich dělá panáčky... Nudu jsem zde nezažil, chvála tomuto horroru.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Podle mě jedno ze slabších děl Kevina Smitha, kde některé úseky jsou poněkud trapné, někdy nudné, zase se člověk někdy zasměje, prostě taková směsice, která když to člověk na konci sečte, tak vychází jasný průměr. Dobrá je rapová vložka Jaye na začátku, kdy jsem čekal, že to bude bomba. Byl to vlastně první film, který jsem od Kevina viděl, a poté co jsem viděl všechny jeho filmy, tak uznávám, že jsem viděl lepší. Film je opětovně trhlý, jako asi skoro všechna jeho díla.

Identita (2003)

Asi nejlepší krimi-horror, který jsem v životě viděl. Promyšlený děj, kterej se mi rozlousknul opravdu až na konci, atmosféra místy až hrozivá, taková výborně udělaná brutální vyvražďovačka, chvílema jsem nechápal, ale vždy bylo vše vysvětleno. Mohlo by jich být více.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Co udělali z Hvězdné pěchoty, to koukám. Místo nějakého sci-fi mi přijde, že tohle je chvilkou krvelačnej horror, všude kam se podívám tak je roztrhanej člověk, všude samej mozek, děj se mezitím někde ztratil, brouci lidem trhaj prdel, a najednou se objeví kdo si jako Arnold S. a brouci maj konkurenta, nejlepší na tom je, jak v jedničce ukázali, že stačí 5 výstřelů do hlavy a brouk je mrtvej, a tady do něj daj celej zásobník a von ještě žije.... To jsou výmysly, panebože.

Hulk (2003)

Super akce, super triky, Eric Bana v jedné ze svých nejlepších rolí, i když celkem odsuzovaný film, mě nadchnul, efekty, atmosféra, děj pokulhával, ale jinak nemám větších výhrad vůči filmu.

Holky to chtěj taky 2 (2004) odpad!

Na tohle už nemám slova, že si troufnou natočit dvojku, ty museli bejt pod vlivem drog nebo co. Tohle je 3x horší než jednička, nesmyslej příběh, co nesmyslej, žádnej. Doufám, že nebude trojka, to by byl vrchol.

Holky to chtěj taky (2001)

Kam ty němci na to choděj.... Vopravdu tohle můžou vymyslet jenom němci. Občasně se dokážu při dívání na tenhle film usmát, ale jinak z hrůzou v očích sleduju co za trapný věci tam dělaj. Asi je jasná otázka, proč jsem se na to teda koukal, ale čekal jsem, že aspoň na konci to bude lepší, noo, nedočkal jsem se. Film doporučuju pro děti od věku 8-14 let.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Will Smith v celkem nezvyklé roli, která mu ale sedla jako ušitá. Film je celkem humorný, romanticky založený, kde jsou krásně vidět občasné trapné situace při balení holek a probíhajících myšlenek jak na ně... Nevim jestli bych zrovna volil metody Willa, ale musím uznat, že má občasně vytříbenou techniku. Romantická komedie se opravdu povedla.

Hannibal (2001)

Pokračování na Mlčení Jehňátek, už méně povedené, ztratilo to atmosféru prvního dílu, Hannibal mi přijde jak když tu hraje vedlejší roli, jinak masochistický hrátky si s lidským tělem zde přetrvali, což mě potěšilo, občasně je film nudný, neboť některé dlouhé pasáže unavují, ale některé jsou příliš krátké, potřebovalo by to lépe sestřihat. Hlavně začátek, ten jim moc nevyšel, tak po 40 minutách se začne aspoň něco dít.