Soumrak mrtvých (2004)

Tak na takovejhle film jsem dlouho čekal. Shaun je fakt ulítlej chlápek přesně jako celej film. Zombie paráda s britským humorem, si zachovala i dobrou horrorovou atmosféru. Jsem rád, že je tu něco nového, rozdílného od amerických zombie horrorů.

Valiant (2005)

Ale jo, pohádka sice s průměrným dějem, a grafikou, ale při trochu volna, celkem dobře pobaví.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Kletba bratří Grimmů mě až nečekaně nenadchla a nepřekvapila. Film je od počátku nudný, člověk neví oč jde, poté je jasná snaha reřiséra upoutat pozornost efekty a dějem, ale u mě to proběhlo merně. Mat Damon se mi absolutně nelíbil, a Heath Ledger mi připadal spíš jak, když si chce hrát na Johnnyho Deppa... Dobře zahrál Tomáš Hanák, ale jiank byl tento film pro mě velikým zklamáním.

Píseň lásky samotářky (2004)

Působivý romantický příběh, vztah mezi starcem, kterého skvěle zahrál John Travolta a dospívající dívkou, kterou si zahrála S. Johansson, který je ze začátku bledý a nenávistný, ale poté se postupně mění k lepšímu... konec je už jen vyvrcholením jejich vztahu. ale přeci jen to není dílko, které bych dal plné hodnocení.

Planeta opic (2001)

I když se snažím nesrovnat dílko Burtona s originálem, tak stejně se mu to hrubě nepovedlo, film už nemá tu šťávu originálu, masky jsou až moc smyšlené, už nevypadají jako opice, děj je nudný...

Doom (2005)

Lepší než Alone In The Dark ale zase horší než Resident Evil...víc k tomu nemám co dodat.

Metro (2004)

Po velice rozpoluplném a nudném začátku sem se v půlce filmu dočkal konečně nějaké akce, film dostal spád a konečně se dalo na co koukat... ale stejně jsme nebyl moc překvapen z tohoto filmu..atmosféra pokulhávala, herecké výkony byly ubohé, akorát ten skřet celekm ušel..3 hvězdy jsou myslím mým jasným vysvětlením.

Plán 9 (1959)

Poté co jsem viděl film Ed Wood od mého oblíbeného režiséra Tima Burtona, tak jsem se těšil na původní snímek Eda Wooda, ale poté co jsem dokoukal posledních pár minut, tak jsem zjistil, že při filmu musí mít člověk velkou dávku trpělivosti, aby ho vůbec dokoukal. Mě se to nakonec povedlo, ale celkově je film nudný, občasně jsem se musel zasmát létajícím lodím na provázku, ale to je asi tak všechno.

Temné vody (2005)

Tento remake ztratil to poslední dobré co měl japonský originál... atmosféra zde neexistuje, příběh je nudný, a celkově je nepovedený. Je to tradiční béčko...

Země mrtvých (2005)

Romero ve svém životním filmu, pro mě jeden z nejlepších zombie horrorů všech dob... Krásná myšlenka zombie, která pomalu začíná myslet mě prostě zaujala..nemám slova...prostě za 5 na místě...atmosféra by se dala krájet, mnoho krve, masa, dokázal to.