Pěna zabiják (1985)

Tohle byl upřímně můj druhý horror v životě, který jsem viděl. Nemohl jsem tu noc spát, ale když se na tom podívám teď, tak se musím jen a jen usmívat. Efekty a atmosféra je směšná, pro malé děti, doporučuji pro malé děti těsně před spaním!!!

Temná voda (2002)

Celkem slušný horror, který je dějem podobný japonskému Kruhu. Příběh o malé holčičce a tekoucí vodě od začátku je spíše nudnější, ale ke konci je pár dobrým mrazivých scén, které mě potěšili. Atmosféra je dobrá, ale zase je zde opět tradiční japonské kouzlo, které je o pár tříd lepší než tradiční americké vyvražďovačky, které nemají hlavu ani patu.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Velký jatka, nějaký správný slova k tomu nemám. Už od začátku mrazivá atmosféra, brutální vrah, který používá sadistické kousky s břitvou, nešetří krví, ale po celkem solidním začátku a celkem slušným prostředku, mě dostal velice nevychytaný konec, který mě zklamal. Konec je špatný, jinak bych dal 5 hvězd, ale takhle musím dát 4, kdyby skončil jak tradiční horror byl bych radši.

Ring (1999)

Zklamalo, zklamalo, ač to ode mě není časté, chválit americké remaky, tak teď to musím udělat, neboť japonský jasně pokulhává, atmosféra je občasná, ale po chvíli mizí, chybí tu prostě americké triky, lepší nápad. Průměr, jinak to nejde.

Kung-fu mela (2004)

Tak tohle je mazec. Efekty nadevše. Byl jsem potěšen, že režisér Shaollin Socceru se rozhodl natočit další film, neboť takovéhle efekty na filmových plátnech opravdu chybí. Trhlé komedie s akčním a bojovým nádechem, tradiční japonské Kung-Fu, spojené s humorem, který je hlavním tahounem filmu. Režisér si opětovně zahrál jednu z hlavních rolí, kde z obyčejného bezdomovce, se nakonec vyloupne nejlepší bojovník. Jinak po dějové stránce je také dost trhlé, občasně podobné Shaollin Socceru. Těším se na další.

Kruh (2002)

Mrazivý remake, který se opravdu povedl, člověk pokud viděl japonský originál už tuší co se stane, ale přeci je to obohacené o lepší atmosféru, lepší efekty, které tomu dodali šťávu, sice zkroucený ksichty už nejsou žádnou novinkou, ale pořád to má něco do sebe. Slušný psycho. Hlavně musím pochválit, že ta holčička je tu mnohem lepší než v japonském Kruhu.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Takhle zklamanej jsem nebyl už dlouho, proboha co udělali s původní Kostkou?, chápu, pokrok a lepší efekty jsou s časem, ale že z toho udělaj takovouhle pitomost, to jsem opravdu nečekal. Žádná pořádná vražda, kdo je zvědavej na nějaký krystaly, já teda ne, člověk si tu neužije žádný překvapení, sice dobře udělanej časoprostor, kde si chlápek potřebuje asi nařídit hodinky, a poté co zabije asi 10x stejnýho chlápka, dá konečně pokoj. Žádná masivní vražda, no prostě nic. Dát tam místo původních herců Eddie Murphyho, Rowana Atkinsona, tak z toho mohla bejt ještě dobrá komedie.

Kostka (1997)

Skvostné, velice obyčejné, bez bůh ví jakých triků, nebo efektů, už od začátku je to skvostné dílko. Všude ve filmech se objevuje lejzr, který člověka nakrájí k obědu, ale tady to vyřešili klecí, pak kyselina do ksichtu, přesně a trefně udělané herecké obsazení, ten chytrej maník byl slušnej, nedivim se , že jako jedinej přežil. Ale stále se ptám na informace o Kostce, které jsou chabé, člověk neví co si má myslet. Nechtěl bych skejsnout v takový díře. Atmosféra se každou minutou stupňuje až na konci praskne, krásné nabodnutí na hák, a potom efektní rozemletí černouška ke zdi, kde zbude jen mastná skvrna. Dost dobrý.

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002)

Mnohem lepší než Holky to chtěj taky, občasně humorné, ale jinak celkem nudné. Filmy tohodle rázu jsou pořád dokola vo tom, jak puberťák, nebo puberťačka hledá kluka či holku a to mě už unavuje. Jestli udělaj dvojku, tak už se tomu snad ani nebudu divit. Pryč s tim.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Nenahraditelný a nikdy neopakovatelný zážitek, spojení hip-hopu a trávy, dokonalé herecké obsazení, skvělá hudba, komedie za všechny prachy, vtipné znázornění dvou černošských kluků, kteří se chtějí dostat na vejšku, ale jaksi chybí vědomosti, tak použijí mariuhanu ve spojení s prachem z nedávno zesnulého kamaráda Ivoryho, který se jim ukazuje vždy, když si zahulí... Dávám 5 hvězd, ve stavu zhuleném je film ještě vtipnější než vypadá, doporučuju....