Esmeralda (1997) (seriál)

Jako malý jsem na Esmeraldu čučel s prababičkou :D

Zodiak (2005)

Hm, aha. Takže nepochopil jsem vůbec účel filmu. Ten děj byl nějakej podivnej. Nechápal jsem některé dějové pochody. Třeba proč si ten malej kluk shromažďoval informace o těch vraždách, když to stejně nemělo nějaký větší účel a na nic to ve filmu nenavazovalo. Potom také, když matka toho kluka objevila, že to celé nějak souvisí s astrologií. To byla poslední zmíňka o tomto faktu a pak už nic! Celkově to mělo dost podivnou souslednost a lidé se chovají divně. Celý film se nic neděje. Jen hlavní postava je neustále viděna, jak hulí jedno cigáro za druhym. A to zřejmě také byla pointa celého filmu. Celou dobu jsem čekal, že se stane něco závratného, nestalo se tak. Nestalo se ani nic normálního. A závěr, kdy odjíždí školní autobus a náhle se objeví dovětek. Tohle má být konec?

Zataženo, občas trakaře (2009)

Ježiš, tohle byla taková blbost, ale dlouho jsem se u animáku takhle nezasmál. Dobrý námět, dobře využitý. Ale teda šílenost za šíleností.

Rec 2 (2009)

Už to nebylo ani zdaleka tak napínavé, jako první díl. Atmosféra začala být o něco poutavější, až když se objevila ta reportérka. A ani už jsem se tolik nebál. Ale je jasné, že už to nemohlo být tak strhující jako první díl.

Planeta pokladů (2002)

Jednu dobu to byla má velmi oblíbená pohádka, na kterou jsem koukal každý týden alespoň jednou. Myslím, že přenesení do budoucnosti se celkem vydařilo a pohádka nenudí.

Hlas smrti (2005)

Nic zvláštního. Prostě duchařský film, který vystaví nějakou atmosféru a v následující scéně ji pustí. Plusem byly hrátky se zvukem, u kterých jsem se tedy lekl vždy, ale příběh mě trochu minul...

REC (2007)

Kurva, kurva, kurva... Tak strašně jsem se v životě nebál... Celou druhou půlku jsem pomalu dýchal a zakrýval si oči. Myslel jsem, že umřu! Tohle vidět v 3D, tak jdu spáchat sebevraždu, aby mě nějaký úchylný zombie nezakousnul... A teď hezky pomodlit a spát :D

Číslo 9 (2009)

Poslední dobou vídám samé dobré filmy a většinou jsou nějak spojené s osobou Tima Burtona :D Ne, číslo devět je velice akční, na to, že je to animovaný film. Animované filmy nabírají stále na obrátkách a pomalu se z pohádek stávají akčňáky a horrory nejvyššího kalibru (např: Coraline). A Číslo 9 neurazí ani svou stravitelnou délkou. Začátek je možná trochu zrychlený, ale děj mě naprosto pohltil. Jeden z mála filmů, kde bych přivítal menší pokračovaní, protože by mě skutečně zajímalo, co se bude dít s tou zemí dál! (Jinak těch hadrových panáčků mi bylo hrozně líto)

Edith Piaf (2007)

Smutný život velké zpěvačky. Vždycky jsem si myslel, že biografie musí být ze zásady nudné. Není tomu tak. I když utrpení střídá utrpení, nenudilo mě to ani minutu. Dobrý herecký výkon skvělé Marion.

Saw 6 (2009)

Ach jo. Nechutné je to pořád, ale bohužel už asi jenom nechutné. Ten příběh se motá pořád víc a víc. Už jen čekám, kdy se dozvím, že Skládačka ve skutečnosti neumřel, že to byl jeho dvojník. Stejně jako jsem psal u prvního dílu, už jen čekám, kdy uvidím plakát na SAW 20!