Zahrada (1974) (seriál)

Další oblíbený film z dětství! Je to originální pojetí loutkového filmu. Opět si moje dětská duše vyžádala pět hvězdiček!

Velká sýrová loupež (1986)

Jako malý kluk jsem na tuhle krásnou pohádku koukal skoro každý den. Je to vážně vrchol českého animovaného filmu. Pět hvězdiček dávám ještě za svou dávnou duši dítěte!

Moderní Popelka (2004)

No, jediné, co bylo opravdu vtipné byla macecha a její vizáž - lifting atd. Ale jinak je to pořád dokola to samé. Bezduché slaďáky, kde musí zaručeně hrát ten nejsladší kluk z kraje, aby se měli teenagerky na co dívat.

Sindibád: Legenda sedmi moří (2003)

Klasický kreslený film už se dneska jen tak nevidí. Dnes už je to samá 3D animace. Ne že by to nebylo pěkné, ale takovéhle příjemné a vtipné vytržení ze stereotypu nikdy neuškodí. Je tu láska, akce, humor, zlá bohyně! No, co víc si přát.

Chicago (2002)

Tolikrát jsem byl napomínán, jaktože jsem ještě neviděl tenhle kultovní muzikál, když muzikál studuju. Tak jsem si to stáhnul, podíval se a řekl si, co na tom sakra vidíte? Tohle, že je klasika? Písničky jsou hezký, to nepopírám, ale ten děj? No, to je fakt hrůza!

Chorus Line (1985)

Tanečně naprosto geniální, příběhová linie, no to už je trochu slabší... Upřímně bych byl radši, kdyby se celá dějová linka vypustila a byla to jen taneční čísla se zpěvem. Bylo by to za pět, jednoznačně, ale ten děj... U toho jsem se vážně nudil!

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Můj nejoblíbenější český muzikál. První půlka je lepší, než ta druhá. Hold motorky (v nové verzi trabant) nejou tak působivé, jako středověké prostředí. Svobodova hudba je úžasná a výkony Lucky Bílé a Dana Hůlky jsou obdivuhodné. No a taneční vystoupení krvinek... Krásné.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Donutil je můj oblíbený herec. A i když jsou některé z těchto povídek slabší, na celkovém dojmu z toho cyklu to neubírá. Od té doby, co jsem viděl Sluhu dvou pánů se na tenhle cyklus musím dívat a sledovat, jestli svůj výkon někdy překoná!

Michael Jackson's This Is It (2009)

Tenhle film je výhradně pro skalní fanoušky Michaela Jacksona. I když to skutečně bylo o ničem, líbilo se mi to. A moc! Samozřejmě, že to bylo natočené tak, aby to ukázalo Michaela v dobrém světle, ale nemyslím si, že by to předstíral jen pro kamery. Těch pět hvězdiček není pro tento film, ale je to pro Michaela, pro člověka, který myslím změnil životy mnoha lidem, pro člověka, který rozdával lásku všude okolo sebe, pro člověka, který si zaslouží BÝT NAVŽDY! To je to poslední, co pro tebe můžu udělat! Budeš nám scházet, králi popu!

Útěk do divočiny (2007)

Ne, nebylo to vůbec špatné. Jen si sakra říkám, proč ten blbec utekl zrovna na Aljašku? Copak jinde nemohl žít také v souznění s přírodou? Někde v teple, kde by možná neumřel? To zkrátka nepochopím. A navíc utíkat od problémů není řešení!