Zmizelá (2012)

Určite nie som sklamaná, po prečítaní negatívnych komentárov som mala chuť si to pustiť už len preto lebo viem že vždy sa moje názory na film dosť odlišujú..a veru dobre som aj spravila. Je to slušný Thriller, dej šlape ako má, herečka nezaostáva okrem toho že je veľmi krásna sa do tejto postavy naozaj vžila. Len mi tam troška chýbalo vysvetlenie prečo dotyčný pán vrah tieto dievčatá unášal, mučil a zabíjal. No nevadí slečna nebezpečná všetko zvládla aj sama a zlikvidovala vraha , veď načo sa spoliehať na policajtov keď kočka je silná a zmákne to..ehm pravda troška nelogiky ale tak berme to predsa s rezervou, je to len zábava a hlavne film :)

Chata v horách (2012)

Silná káva pre mňa. Neviem ani ako to na mňa zapôsobilo ale mám zmiešané pocity. Zpočiatku to vyzerá ako klasik teenage horor, chata na samote, chlast, zábava...potom zrazu presun do vedeckej základe a šup máme to tu...otázniky..prečo? načo? dôvod? ach toto je ja naozaj nemusím miešať sci-fi +horor + humor- v tomto filme je to veľmi zlá kombinácia a guláš. Jediné čo som si vychutnala bol Chris Hemsworth ikeď postava Thora mi sekne najviac. Zhrnuté a podčiarknuté- pre mňa to nemalo šmrnc a nechutilo mi to tak Ďakujem.

Děti moje (2011)

Pomalé , veľmi nudné pasáže a tá hudba ktorá sprevádza celý film sa mi totálne znechutila. Na mňa to nepôsobilo a pritom som citlivá duša ktorú rozplače aj Včielka Maja ale tu to nefungovalo..Vôbec!

Tajemný muž (2012)

Atmosféra filmu je veľmi dobrá, priam dokonalý zapadákov, kde by som sa ani len nezastavila ...je tam napätie, emócie, strašidelná príchuť...tak divný film som dlho nevidela, ťahá vás za nos až do posledného konca a na konci filmu vám to ešte dá pár faciek a zistíte že to bolo úplne inak. No zápletka ako sa na dobrý Thriller patrí.Mimochodom Jessica Biel ma prekvapila, konečne ukázala že je veľmi kvalitná herečka.

Last Night (2010)

Chcela som dať 4 hviezdičky ale zostanem pri troch a poviem hneď prečo. Keby ten dej nie je tak strašne nudne pomalý a nemám pocit že len kecy a skutek utek kľudne by som pripísala aj lepšie hodnotenie. Oh drahá Keira Knightley proti nej nikdy nič nebudem mať pretože ako herečku si ju veľmi vážim a milujem každý jej film a výkon. Neskutočne mi vadila Eva Mendes mám pocit že bola total nemastná neslaná bez emocií. Nevera ako nevera , je to veľmi dobre natočené, ale ten koniec ma prekvapil...ach veľmi znepokojivé.

Stud (2011)

Emócie sa nedajú nasilu potlačiť a ani láska! Poučí...hlavne by si to mohli pozrieť ľudia čo sa snažia žiť takýmto štýlom. Depresívne natočené, pohltí svojimi myšlienkami a tým čo chcel režisér povedať...Michael Fassbender je pán herec!

Avengers (2012)

Vynikajúca pochúťka priam delikatesa...naservírované a do poslednej omrvinky zjedené a na konci ten pocit spokojnosti . Takto to vnímam ja. Od začiatku sa film fantasticky rozbehol, šlahali akčné zábery, vtipné dialógy hlavne Iron Man dával dobré hlášky ktoré rozosmiali, ehm a mimochodom Thor v podaní Chrisa Hemswortha je priam lahôdka pri ktorej slintám ako pes. ... Trikové efekty na jedničku s hviezdičkou , výber hercov priam famózny čo viac si priať len si sadnúť, dať do ruky chipsy a užívať si. Odporúčam. Zabododovalo!!

Žena v černém (2012)

Tak som si to konečne aj ja pozrela. Woman in Black patrí medzi tie klasik duchariny ktoré naozaj môžem plus ešte keď k tomu pridáte pochmúrne Anglicko nie za moderných čias hmm hmla, dážď a čistá depresia. Pridáme strašidelný opustený veľký dom na samote, prichúť lakačiek, len troška ten koniec ma domotal, ale inak slušný horor. Oceňujem Daniela Radcliffa zahral to veľmi dobre, držím mu palec. Dúfam že takýchto hororov bude čoraz viacej a tie "posrané" zombie krváky nech sa strčia tam skade vyliezli...Kvalita!

Velkolepé století (2011) (seriál)

Hmm a zadrhnite sa s tým odpadom! nazývať toto odpad je úbohé a myslím si že až moc prehnané..Odpad seriály sú napríklad Panelák, Ružová záhrada, Druhý dych ale toto označiť za odpad? veľmi smutné ale tak každého osobný pohľad ja to vidím ako veľmi dobrý historický seriál...Kostým, Výprava, výber hercov, Hudba..Ja som spokojná a nadaľej to budem sledovať..

Hněv Titánů (2012)

No ja som spokojná a maximálne :) veľmi pekne spravené hlavne vizuálne, malo to grády veľa akčnej príchuťe, drámy... a navyše hral tam môj obľúbený herec Liam Neeson postava Dia mu sedí ako uliata..takto sa mi páči najviac :) No proste mňamka ako vyšitá ja som spokojná a čo vy? nech si hovorí kto čo chce...je to pecka . Pre niekoho sračka pre mňa zábavka.