Amazing Spider-Man (2012)

Tak tohle fakt ne. Film, který už jsme všichni viděli zpracován tak špatně, jak jsem to ještě neviděla. Ano, pozměnili pár věcí... Padouch nebyl táta nejlepší přítele, nýbrž nejlepší přítel táty. Také se neměnil v zeleného skřeta, ale v nějakého ještěrčího pokémona... Tento film jsou jen dvě hodiny koktání, rozbíjení skla a klišé záběrů. (Poslední záběr, kdy spiderman udělá pózu, za ním měsíc v úplňku, kolem něj holuby a ještě je to zpomalené. Z toho by člověk blil...). Marvely miluju, originálního Spidermana miluju, i na ty další dva díly se dá koukat.. ale tohle pro mě bylo vyloženě špatně! (Ovšem spiderman telefonující, či spiderman hrající hry na svém telefonu, tak jsme ho opravdu ještě neviděli :D ) 2*

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Mnohem lepší než první Amazing Spiderman. Ale že by se to obešlo bez chyb, to zas ne. Spidermanův otec je frajer, že v letadle, které se řítí k zemi stále dokáže ovládat notebook, Spidermanovo koktání se bohužel vůbec nezlepšilo a přesto že se mi výběr písní, tedy soundtrack, líbil moc, písně byli využity v naprosto nevhodných situacích. Na konci celá ta scéna kdy Emma Stone musí jít se Spidym, protože jen ona dokáže znovu nahodit elektriku a pak se ukáže že stačí zmáčknu tlačítko "restart"... komický.) Ale klady to mělo. Už je to že se to vyšvihlo o třídu výš než první film... Bylo to dost vtipné a velmi energické... 4*

Ambicja (2014)

Nádherně vytvořený a provedený film. Forma skvělá, obsah nic extra. Možná jsem to nepochopila, možná mě to jen nudilo, ale asi si na to zítra ani nevzpomenu... 3*

American Crime (2015) (seriál)

Po pilotním díle: Na tenhle seriál jsem se moc těšila. Bohužel. Příběh nic extra, střihy mezi jednotlivými ději jsou dost zmatené a když na konci byl rádoby šok a lákadlo na další díl taková trapárna, nebudu koukat dál. Škoda. 2*

Americká krása (1999)

Konečně jsem se k tomuto filmu dostala. A pro jednou lidi kolem mě nepřeháněli. Je to opravdu filmový skvost :) Bavilo a určitě jsem to neviděla naposledy :) 5*

Americký sniper (2014)

Velká paráda :) Nejdřív Fury, teď tohle.. asi mě budou bavit válečné filmy. Tohle bylo fakt super. Jen mě hrozně zajímá, kolik steroidů museli narvat do Coopera, aby takhle vypadal? Mě se vždy líbil, právě pro to, že byl vysoký, hubený.. a tady taková korba. Konec filmu jsem už teda fakt nečekala a vůbec jsem netušila, že to je podle skutečné události. Určitě někdy kouknu znovu. 4*

Američan (2010)

Aha. Gerorge Clooney řídí, chodí a zamiluje se do prostitutky. Pokud vám to stačí. Fajn. Mně ne. Krom posledních 10 minut se vůbec nic nedělo, Nůďo... 2*

Angel from Hell (2016) (seriál)

Moc nerozumím tomu, kam by měl seriál směřovat, pokud by pokračoval dál (což se podle sledovanosti asi nestane). Je to celé takové praštěné, ale na Jane Lynch je docela komický pohled. Ale asi nebude trvat dlouho, než začne být spíše otravná. 2*

Ant-Man (2015)

Já si nemůžu stěžovat. Nebyla to klasická marvelovka, ale bylo to svižné a vtipné. Postrádalo to logické chyby (teda když pominete fakt, že je tam oblek, který umí zmenšovat lidi, handsfree, které umožňuje komunikovat s mravenci atd.), ale za to se tam docela často vyskytovaly typické klišé střihy. Nicméně jsem se několikrát upřímně zasmála a určitě sem se bavila. 4*

Ant-Man a Wasp (2018)

Jedničkou jsem moc unešená nebyla, ale dvojka mně bavila moc. Marvel jse mi nejvíc sympatický tím, jak si sám ze sebe umí dělat srandu, a v tomhle filmu to bylo krásně vidět. Plno humoru, plno Easter Eggs a ucházející děj. Ghost se docela povedla, ale jinak byli záporné postavy dost bez nápadu. Konečně jsme se dočkali Sonny Burche a oni z něj udělají průměrného záporáka bez charisma. Ale jinak to bylo super. Hlavně akce! Ant-man má výhodu. Může z každého všedního prostředí udělat hřiště pro své honičky a akční scény. Z obyčejné kuchyně se tak stává opičí dráha, která je pastvou pro oči. Mid-credit scene zklamala (doufala jsem, že to bude Cassie, kdo se promění v popel). No a postcredit scene byla totální ztráta času. Zvlášť když jsme jí viděli v traileru! 4*