ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 18.3.2020  15:01

To byla tak podivuhodná proměna, až jsem měl kolikrát chuť to vypnout. Obsazení je katastrofální a místy odpudivé. Black Canary to je výsměch komiksové postavy, Huntress celkem ujde, policajtka je uboze trapná no a pro mě tahák Harvey Quinn věčně navlečená do příšerných kostýmů, takže sexy oblečky viz Sebevražedný oddíl nejsou. Asi i kvůli oplácanější Robbie. Příběh je celkem v poho, ale dalo by se z něj vytáhnout víc. Quinn se zde chová hodně trapně a film by se měl víc věnovat vedlejším charakterům. Malá zlodějka taky bída, větší herecké prkno se asi těžko hledalo. Akce a efekty byly celkem v poho. Za mě 30% :)

• 1.4.2020  17:02
    Bloodshot (2020)

Pro mě pohodovej filmek plnej pěkných efektů, solidní akce a krásné Eizy. Za mě 80% :)

• 2.7.2020  19:11
    Ježek Sonic (2020)

Mě Sonic příjemně překvapil. Carrey po dlouhé době vtipnej, Sonic pěkně vytvořenej a film má spoustu zábavných momentů. Za mě 80% :)

• 17.6.2020  16:25
    Kapitán Říp (TV seriál) (2020)

Ubohá nudná hovadina, která sází jen na vnuceně nacpanou vulgaritu, jinak nemá co nabídnout. To se tvůrci a zdejší rádoby kritici předvedli. 0% :(

• 26.5.2020  20:18

Paráda, tak už to sází jen na přehnanou vulgární mluvu hlavního trapáka a do toho násilně přidaný fekální humor, který u týhne nudy opravdu nefunguje.

• 26.5.2020  20:15

Tohle je ještě horší než první díl. 0% :(

• 11.5.2020  08:43

Někteří čeští režiséři by měli fasovat kameru jen na zbrojní pas. To si dovolí napsat u jiného českého filmu rádoby režisér, který pak zplodí takovou nudnou hovadinu. Tůma trapnej už z reklam tomu dává korunu. Za Vietnamce jedna hvězda.

• 7.4.2020  19:16

Třetí díl mě mile překvapil. Je vidět, že i dnes se dá natočit skvělý devadesátkový akčňák, který danému žánru a předchozím dílům ostudu nedělá. Akce je zde přehledná a pěkně natočená a opět je prokládána hláškami nejen hlavní dvojice. Nová krev sem zapadla víc, než do třetích Expendables. Potěší i staré známé postavy včetně Bayova camea. Já se u filmu bavil a ty dvě hoďky mi hodně rychle utekly. Za mě 90 % :)

• 10.7.2020  22:33

Pěkně akční, ale dosti předvídatelná podívaná, která nenudí. Za mě 80% :)

• 3.5.2020  11:11

Tohle me hodně bavilo, je zde pěkná akce, vtipné situace a pěkný příběh. Za mě 80% :)

• 19.1.2020  21:30
    UFC 246: McGregor vs. Cowboy (TV pořad) (2020)

Pěkný fighty, krom ženského v hlavní kartě, ten mi přišel dost nudný. Hlavní zápas večera veliká rychlovka, ale super a hlavně respekt na konci, kdy se všichni v klidu a bez zlé krve rozešli. Tak to má vypadat. Tato stránka McGregora se mi líbí. Za mě 80% :)

• 2.5.2020  12:38

Za mě povedený akční film se spoustou skvělých akčních pasáží. Akce je zde pěkně natočená. Trochu mi zde nesedí pomalejší tempo kolem středu filmu, ale jinak sem si film užil. Za mě 80% :)

• 29.1.2020  15:53
    1917 (2019)

No za mě jedna velká nuda. Herecky je to pro mě nezajímavé. Je to povedeně natočené, ale co na tom, když to člověku neutíká. Stejně jako Dunkerk mě to vůbec nebavilo i když zde je to alespoň natočené rádoby jednou kamerou, což tomu dává trošku jiný rozměr. 40% :(

• 15.9.2019  16:05
    9: Nine (2019)

Tak toto mě moc nebavilo a konec mi prišel taky slabší. 30% :(

• 24.9.2019  21:34
    Ad Astra (2019)

Viděno v IMAX a musím říct, že vizuálně pěkně udělané. Příběh je zajímavý. Akce zde není skoro žádná, takže po téhle stránce ve filmu moc k vidění není. Hodně se zde povídá, přemýšlí a děj se pomalu posouvá ke konci. Popravdě jsem ani nevěděl na jaký film jdu a výsledek mě celkem rozhodil. Nějak nevím, kam bych film zařadil. Za mě zajímavé dílo, kterému dávám 80% :)

• 25.6.2019  20:53
    Aladin (2019)

Trailery se mi moc nelíbili, ale dal jsem na doporučení kamaráda a film jsem si opravdu užil. Hodně mi to připomínalo Prince of Persia. Na můj vkus je zde až moc písniček, ale to se dá vydržet, jsou celkem melodické a pěkné. Příběhově je to jednoduché a celkem i předvídatelné. Technicky je to zvládnuté skvěle a atmosféru dodává i pěkný soundtrack. Will je jako Džin suprový a ostatní hlavní role jsou také pěkně zahrané. Za mě 75% :)

• 24.7.2019  21:28

Tak toto se mi hodně líbilo. Čekal jsem průměrnou sfi-fárnu a dostal jsem pěkný příběh, spoustu pěkných akčních bitek, znamenité efekty a skvěle se hodící hudbu. Obsazení na výbornou. Za mě 100% :)

• 19.5.2020  18:46

Kvalitně je to pro mě lepší a vtipnější než první díl. Za mě 65% :)

• 23.6.2019  15:57
    Avengement (2019)

Pěkná mlátička, která je spíš drsnějšího ražení, než přehlídkou úžasných kopů alá Boyka. Příběh pěkný a zajímavý, akce hodně. Adkins znovu válí. Za mě 80% :)

• 26.4.2019  20:05

Důstojné završení jedné filmové série, která sice pokračuje, ale už nikdy nebude taková jako do teď. Pomalejší rozjezd, ale velkolepá a emotivní koncovka. Potitulkovka není. V IMAXu 3D hodně povedené. 100% :)

• 29.4.2020  01:27
    Bažináč (TV seriál) (2019)

Za mě tedy povedený DC seriál a uvedení méně známé postavy. Za mě 70% :)

• 28.1.2020  00:26

Za mě hodně povedený válečný film, který kazí (hlavně ze začátku) okatá počítačová animace. Příběh je pěkný a hlavní postavy jsou skvěle zahrané. Letecké bitvy jsou také vydažené a kamera parádní. Za mě 90% :)

• 29.1.2020  22:32
    Blíženec (2019)

No a mě se tato akční jízda kupodivu líbila i když by mohla ubrat na okatých počítačových efektech, které mi celkový pohled trošku kazily. Příběh je hodně jednoduchý, ale rozhodně nenudí. Za mě 75% :)

• 31.3.2019  20:38

Za mě další povedená komiksák, který ve mě naladil nostalgickou vlnu návratem do 90. let. Tato část mě velice pobavila. Jinak akcí našlapaná klasika MARVELovské mašinérie. Efekty parádní a zvuk také. Jen podruhé v dabingu byl zvuk o ničem. Humoru je zde také dost. Za mě 86% :)

• 12.7.2019  20:59

Tak nebylo to zas tak hrozný, jen jsem čekal od toho konce víc. Film má zajímavý začátek a člověk čeká co z toho vyleze. Za mě 30% :(

• 13.9.2019  00:59
    Critters Attack! (TV film) (2019)

Za Crittersáky, ty byly povedený dávám 10%. Jinak tragédie a zbytečný film, který kazí nudně zahrané hlavní role a také kamera, která vypadá jako v Ulici.

• 25.10.2019  20:22
    Dumbo (2019)

Za mě celkem nudná a nezajímavá pohádka, která mě ničím nezaujala. Burtonův styl je v tom vidět a efekty jsou povedené. Originál sem neviděl, tak nemohu porovnat. 45% :(

• 5.10.2019  23:56

Trikově parádní podívaná a kdo má rád monstra, tak tomu by se to mohlo líbit. 80% :)

• 8.9.2019  12:57
    Hellboy (2019)

Já si na nového Hellboye nemohu stěžovat, krom výběru hudby, ta mi ve filmu moc neseděla. Film má dobrý příběh, celkem hodně akce a pěkné efekty. Hellboy změnou obsazení získal temnější podobu a je i díky Rku drsnější. Občas se vulgární mluvou fakt nešetří i když je to celkem zbytečné. Za mě pohodová odreagovačka, která své předloze ostudu nedělá. Za mě 75% :)

• 31.5.2019  10:41
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Tato řada mě bavila stejně jako všechny předchozí. Její problém vidím ne v nelogičnosti a konci, ale v uspěchanosti, kdy proběhne vše hrozně rychle. Série skáče rychle z nedné události k druhé a snaží se vše rychle vyřešit a to dává jednotlivým pasážím neucelenost. Co mě mrzí je nelogické bránění hradu a rychlá smrt Nočního krále a nevyužití jeho armády (kam se poděly nemrtví obři, kteří putovali s jeho armádou na konci 7. řady?). Taková hrozba provázející celý seriál a tak zbytečně rychlý konec této linky. Efektově úchvatné a lepší draky jsem snad neviděl ani ve filmu. Finální díl se mi líbil a to jak to dopadlo také. Nechápu takový pokles hodnocení, ale každému se ne zrovna šťastný konec nezavděčí. Za mě opět 100%. :)

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75