UFC 194: Aldo vs. McGregor (2015) (pořad)

(5) Holloway vs. (8) Stephens 3,5* První dvě kola taktičtější a místy i nudný poslední kolo parádní. Zasloužené vítězství. .......... (6) Maia vs.(12) Nelson 4* Pěknej zápas, kterej se bojuje většinu času na zemi. Trochu krvavý. Zasloužený vítěz. .......... (2) Souza vs. (3) Romero 4* Pěkný zápas, který opět nekončí před limitem. .......... (C) Weidman vs. (1) Rockhold 5* Luxusní zápas o titul střední váhy, který je i hodně krvavý. Postupem času je to jednostranná záležitost ukončená TKO. ............ (C) Aldo vs. (IC) McGregor 5* Tak tohle bylo hodně rychlý a pro mě todně nečekaný KO hned první ranou. ........... povedený event ve kterém se mi nejvíc líbil Rockholdův dominantní výkon. Za mě 85% :)

Americký ninja 2 (1987)

Opět bovedené Martial Art béčková rubanice tentokrát s geneticky upravenýma ninjama, kterým úprava proti Dudikoffovi stejně nepomohla. Opět povedené souboje, sem tam nějaká hláška a jednoduchý příběh. Pro mě klasika a 80% :)

Americký ninja (1985)

Pro mě již další klasika Martial Art filmů, která nikdy nezestárne. Film má skvělé akční sekvence a spoustu stupidních, ale vtipných hlášek. Příběh je obyčejný a ničím nepřekvapí. Hlavní hrdinové jsou dobře vybraní. Hudba taky ujde. Za mě 85% :)

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015)

Mě tato parodie pobavila hodně. Rychle a zběsile mám rád a tady to skvěle parodovalo úplně vše. Jsem spokojen a dávám 80% :)

Smrtící zatykač (1990)

I když to není úplná akční pecka, tak to rozhodně patří k lepším Van Dammovým filmům na který se vždy rád podívám. Za mě 85% :)

UFC Fight Night: Shogun vs. Henderson 2 (2014) (pořad)

Jason vs. Siler 3* Tak tohle novej rozhodčí rozhodně nezvládnul, měl to nechat ještě na zemi, poražený nevypadal na to, že by byl nějak otřesenej a dál to nedal. TKO. .......... Prazeres vs. Taisumov 3,5* Takový všelijaký zápas, který má pěkné momenty, ale celkově mě moc nebral. ………… Maldonado vs.Villante 4,5* Parádní zápas, hodně na zemi a poté i strikový. Škoda, že nepadlo K.O. Bylo hodně blízko. ………… Santos vs. Parke 3* Zápas Zápas sice strikovej, ale postupem času víc a víc namáčklej u pletiva. ……….. Ferreira vs. Dollaway 5* Rychlovka ukončená TKO. ………. (7) Rua vs. (8) Henderson 5* Začátek opatrnej, kolikrát málem ukončenej na obou stranách. Pak přišlo drtivé TKO. ……….. Povedenej event, i když má pár slabších zápasů. 70% :)

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

I když si za svou dobu působení změnil přad nespočítaně pravidla, délku, úkoly, no prostě skoro všechno, pořád je to zábava, která neomrzí. 85% :)

850 meters (2013)

Tak to je ptákovina, ale vtipná, to zas jo. 80% :)

Vánoční horor (2015)

Hodně povedený krvavý horůrek tvořený několika příběhy odehrávajícími se v maloměstě. Triky jsou hodně povedené, atmosféra je taky pěkná. Filmek má tempo a nenudí. Za mě 80% :)

Whale Music (1994)

Pěkný příběh o dvou odlišných lidech, které svede náhoda dohromady a postupem času k sobě hledají cestu. Za mě 80% :)