O pokladech (2012) (TV film)

Pohádka O pokladech mi přišla moc ukřičená. Herecky bych řekl, že je to moc přehraný až trapný (hlavně ty tři víly). Příběh nebyl až tak špatný. Pohádka mě spíš nudila. Za mě 25% :)

Opravdová kuráž (2010)

Pěkný western o mladé dívce, která chce pomstít smrt svého otce. Na pomoc si najme drsného šerifa Cogburna a přidá se k nim i Texas Ranger LaBoeuf, který chce předvést vraha kvůli jinému zločinu.. Cestou za vrahem skupinka prochází tvrdou a divokou přírodou a do cesty se jim postaví nejeden zločinec. Celkově si mi tenhle filmek hodně líbil a dávám mu 85% :)

Orka zabiják (1977)

Pěkně natočený filmek o kosatce, která se mstní za smrt své družky a potomka. Dříve to pro mě sice bylo víc děsivější, atmosféričtější, ale i tak je to po tolika letech film, na který se v klidu kouknout. Za mě 60% :)

Orlí spáry (1992)

Orlí spáry jsou 90tková Martial Arts klasika s Bylly Blanksem a Jalalem Merhim. Jako hlavní padouch se kterým se Blanks střetne je zde další ikona těchto filmů a zvlášť záporných rolí Matthias Hues. Filmu nechybí nic, co v tomto žánru nesmí chybět (klasický výcvik, nějaký ten vyřazovací turnaj a finální bitka). Tento film opět nikomu v této době asi moc neřekne. Za mě 90% :)

Orphan (2009)

Pěkný filmek o rodině, kerá si adoptuje roztomilou holčičku a netuší s kým mají co dočinění. Celkově se to pomalu rozjíždí, ale finále filmu se mi líbilo moc. Za mě 70% :)

Osamělý jezdec (2013)

Nevim čekal jsem něco jako jsou třeba piráti. Tady je to divnej mix westernu a komedie, kterej podle mě neni špatnej, ale radši bych byl, kdyby se to přiklonilo na tu či onu stranu. Ty přímo westernový části jsou parádní a drsný. Je z toho cítit ta stará škola. Ta část, kdy se film snaží být vtipnej je taky hodně povedená a je to podobný pirátům, ale kdybych na to chtěl jít s prckem, tak bych kvůli drsnějším částem prostě nešel. Depp je opět parádní a jeho krkolomná angličtina a hrášky nejednou rozesmějí. Hammer mi místama přišel, že neví co má dělat a snaží se být vtipnej, ale občas se mu to i podaří. Westernová akce je zde parádní a efekty jsou taky hodně povedené. Příběh není špatnej. Ty dvě a půl hodiny utekly jako voda a u filmu jsem se nenudil. Tentokrát mě hudba vůbec neutkvěla v paměti, což se u Zimmera moc nestává. Celkově to je pěknej filmek, jen je škoda, těcj dvou odlišných částí mixlých do sebe. Takhle dávám 80% :)

Osm hrozných (2015)

120 minut nudy a konec pěkný. Kdyby ten film měl tak 80 minut bylo by to možná i záživný. No dlouho se mi nestalo, že bych chtěl film opustit, než skončí......... 10% :(

Ospalá díra (2013) (seriál)

Sleepy Hollow je seriál s horrorovějšími a mysteriósnějšími chvilkami, vyprávějící příběhy dvou bojovníků proti zlu, které obklopuje městečko Sleepy Hollow. Ichabot Crane se probere po 250 letech v naší době a hned v pilotu ho nahání bezhlavý jezdec, který jde nekompromisně za svým. V boji mu pomůže členka místního policejního sboru Abbie Mills, která bude Ichabotovi pomáhat po zbytek seriálu. Zezačátku se zdá, že jsou jednotlivé díly pouze epizodické o lovení toho a onoho padoucha, ale po pár dílech se vše spojí a je to pěkně propojené. Seriál má i spoustu flashbacků z dob zakládání Spojených Států a Ichabotova života v té době. Je zde i spousta zajímavých rozuzlení, hororových chvilek, nějaká ta lekačka a parádní atmosféra. 1. série..... I když jsem chtěl dát zezačátku po pár dílech 4* tak se vše propojilo a následovalo do jednoho pěkného příběhu s parádními efekty a skvělými hláškami Ichabota na dnešní dobu. Určitě pěkná první řada 90%. :)