Warrior (2011)

Výborný film z prostředí MMA u kterého jsem se náramně bavil. Tento film není jen o bitkách v kleci, ale hodně o vztazích mezi otcem a bratry, kteří byli od sebe v mládí odděleni po rozvodu rodičů. Celý film postupem stopáže graduje v intenzivní citový zážitek, a člověk musí fandit oběma bratrům, nejen v boji, ale i cestou k vzájemnému porozumění. Skvělá hudba se do filmu náramně hodí. Hlavní dvojice i jejich filmový příbuzní zahráli své role opravdu úžasně. Souboje jsou pěkně natočené a kupodivu se sem hodí i občas hodně rychlá kamera, která zde má svůj styl. Pro mě nejlepší film roku 2011 a taky nejlepší film z prostředí MMA. 100% a zasloužené přidání do TOPky :)

Colombiana (2011)

Pro mě pěknej film u kterého jsem se bavil. Dávám 85%

Freerunner (2011)

Celkem pěkný film. Za mě 60%.

Žena (2011)

Tak tento film mě moc neoslovil. Za mě 30%

Krvavý sport 3 (1996)

Film je dobrým nástupcem druhého dílu. Za mě 70%

Krvavý sport II.: Konfrontace (1996)

Výborný nástupce prvního Krvavého sportu. Soubojů v aréně je tam o dost víc jak v jedničce a jsou i pěkně udělané. Dokonce se tam v jednom fightu objevila moje oblíbená Capoeira :) Daniel Bernardt v hlavní roli super. V některých záběrech bych si ho i spletl z van Dammem. Hlavní záporák mi tam moc neseděl (Hold na Bolo Yeunga jen tak někdo nemá). S dnešními filmy jako Undisputed 2 a 3 se to nedá srovnávat. Dnes už je v dobrých Martial Art filmech choreografie soubojů trošku jinde, ale i přesto je to pro mě skvělý film a dávám 86%. :)

Krvavý sport (1988)

Výborný Martial Art film je skvělými bojovými scénami. Dnes již klasika žánru, kterou jsem od svého dětství viděl mnohokrát. Jean Claude a Bolo Yeung byli v tomto filmu skvělými soupeři. Za mě hodnotím 100%. :)

Wu xia (2011)

Zajímavý film s Donnie Yenem. Není to klasický akční film s bojovým uměním, jak jsem čekal, ale spíš detektivní film. Těch pár bojových scén, co se zde vyskytnou, je pěkně propracovaných. Za mě film 80%. :)

Věk draků (2011)

Tak tento film není nic světobornýho, ale já osobně bych ho do odpadu nedával. Pro mě tak 45% :)