Starship Troopers: Záchrana Marsu (2017)

Tak druhý animák nezklamal a pobavil. Graficky je pěkně vytvořený, příběhově spíš průměrná klasika, která nenudí ale ani nenadchne. Za mě 70% :)

Zločin na palubě (2017)

Dnes mám asi smůlu, nebo nevím. Další nudná podívaná bez špetky napětí. Dolpi celkem v poho, i když bych ho raději viděl v něčem akčnějším (to už je asi jen sen) Denise mi nikdy k srdci nepřirostla. Za mě 40% :(

Žraločí jezero (2015)

Celkem zbytečný film, ve kterém moc žraloka neuvidíme. Krom snad jedné pěkné slečny tu není ani nic, na co by se dalo koukat, když už je to taková utahaná nuda. Za mě 30% :(

Bez úniku (2014)

Tady JCVD opravdu už nic nepředvede a ani fandové tohoto herce film neocení. Já se u toho celkem dost nudil a dávám 10% :(

Válečná banda (2015)

Celkem nuda a finále filmu také nic moc. Za Dolphika jedna hvězda navíc. Celý film je utahaný a akce nezáživná. 30% :(

Neuvěřitelná láska (2009)

Pěkná indická komedie, která ale opravdu není akční. Je zde spousta vtipných pasáží, včetně jedna se Slyem. Film má spoustu pěkných písniček. Za mě 80% :)

Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Už to není tak našláplé, jako první série, ale i zde se najdou povedené díly. Za mě 65% :)

Bullittův případ (1968)

Celkem nuda a nebýt pěkně natočené honičky, tak bych šel i na jednu hvězdu. 30% :(

Závod (2008)

Film má pomalejší tempo a nebýt pěkných songů a Katriny, tak bych dal i o hvězdu méně. Závodění zde moc není a akce slabá. Příběh a hlavně zvraty v poho. 50% :)

Přání smrti (2018)

Průměrné drama, od kterého jsem čekal dle názvu trochu víc, co se týče likvidace rodiny. Pomsta a likvidace zloduchů ok, jen ten Willis mohl být víc přesvědčivý. 60% :)