Není čas zemřít (2021)

Opět parádní Bond a zároveň skvělé zakončení Craigova runu. Lépe to snad dopadnout nemohlo. Emotivní, nahláškovaná akční podívaná, která nenudí ani přes svoji délku. Sledováno v IMAXu, kde jsem si film opět užil. Za mě 100% :)

Rozhněvaný muž (2021)

Za mě akčňák, který Stathamovi sedl. Jasný, příběh tuctový, ale dobře se na to kouká a nenudí. Za mě 86% :)

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Za mě neskutečný mazec v IMAXu. Film mě překvapil svou výpravou a pojetím. Čekal jsem Martial Art film, ale tady to bylo pěkně pojaté. Souboje pěkné a rychlé a choreograficky zvládnuté. K efektům není co dodat, ty jsou perfektní.  Obsazení překvapilo a filmu sedí. Za mě 100% :)

Trest smrti (1991)

Za mě pěkná béčková Martial Art akčňárna, se spoustou akce. V dnešní době asi nikoho moc nezaujme. Za mě 80% :)

Sweet Girl (2021)

Parádní napínavý film s zajímavým koncem. 85% :)

Krutá spravedlnost (1995)

Parádní béčko s velkou dávkou akce a asi slepými střelci :D 75% :)

Sebevražedný oddíl (2021)

Pro mě velké překvapení. Tušil jsem, že to Gunn nezkazí, ale že to bude taková pecka? Film šlape hláškami a parádní akcí od samého začátku a nenudí ani v pomalejších a vážnějších pasážích. Je zde spousta vtipných scén, ale vyloženě komedie to není. Film si na nic nehraje a Rková přístupnost mu rozhodně prospěla. Krvavé akce je zde spousta. Obsazení a noví antihrdinové filmu rozhodně sedli. Za mě 95% :)

Into the Badlands (2015) (seriál)

Za mě hodně povedený seriál se spoustou pěkně natočené Martial art akce. Je to taky hodně krvavé až mě to překvapilo. Příběh pěkný a skvěle obsazený, za mě 85% :)

Králové videa (2020)

Parádní dokument, který mi zahrál na nostalgickou notu. Dokument mi prznil jen Vlčkův vstup, který si sem jen přišel udělat reklamu na svoje muzeum, jo a tisknul obaly na VHS vlastně :D 85% :)

Expedice: Džungle (2021)

Parádní dobrodružný film, který jsem si moc užil. Film má spoustu hezkých efektů, hodně bláznivé akce a dokonce i skvělé hlášky. Hlavní představitelé filmu sedí. Za mě 100% :)