Poslední žoldák (2021)

Trailer je slušný, ale výsledek je celkem slabota s nesympatickým obsazením a nudným Van Dammem, který se zde snaží být cool. Akce je celkem dost.  Za mě 40% :(

Válka zítřka (2021)

Za mě parádní sci-fárna, která by si zasloužila kino. 90% :)

Gantz: O (2016)

Parádní animák plný brutální akce. Za mě 80% :)

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Průměrná komedie, která je podobná a asi i stejně vtipná jako první film. Jen už to asi nikoho nenadchne jako tenkrát. 60% :)

Drahokam (2019)

Určitě zajímavý film. Konec napínavý a překvapivý. Sandlera mám ale radši v komediích. 69% :)

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Az na uboze trapneho Cifku dobry porad.

Wonder Woman 1984 (2020)

Za mě bída a utrpení a to jsem se na to moc těšil. Větší nudu jsme snad ani dostat nemohli. Cheetah mělo být ve filmu víc, akce je zde poskrovnu a příběh o ničem. Efekty mi přišly hrozně umělý a zpomalovačky zbytečný. Bohužel se budou za neúspěch přičítat zásluhy Covidu a ne tomu, že tohle by opravdu návštěvnost nemělo 40% :(

Capone (2020)

Dvě hvězdy za obdivuhodnou proměnu Toma Hardiho, ale jinak těžká nuda. Jasný, nic jiného s tím asi dělat nešlo, přece jen je to o konci jedné legendy, ale radši bych s Hardym viděl zrod, průběh a pak okrajově skon. 30% :(

Rychlá hra (2019) odpad!

Tak toto nezachrání ani Dolphík a ani Liddell. Film úplně o ničem s rádoby drsnou hlavní hrdinkou. 0% :(