Blood Drive (2017) (seriál)

Seriál je totální úlet s pěkně přehnanými krvavými akcemi, který je si na nic nehraje a je v něm spousta vtipných scén. Hlavní představitelé jsou vybráni dobře (hlavně ústřední dvojice). Některé díly jsou slabší, ale jako celek to funguje slušně. Je to i pěkně uzavřené. Za mě 80% :)

Zabít Gunthera (2017)

Tak toto je je hodně špatný vtip. Arnie je v celém filmu až poslední čtvrtinu. Celou dobu sledujeme bandu idiotů, kteří jsou trapný a fakt mě hodně štvali. Akce je k prdu, efekty taky. No jestli chce Arnie přejít do takových sraček, tak to už ať se na to hraní radši vys...... 5% :(

Něvesta (2017)

Povedený horor, který má hutnou atmosféru, pěkný soundtrack a zajímavou hlavní představitelku. Za mě 85% :)

Blood Drive - Scar Tissue (2017) (epizoda)

Příběh nás dovedl do města, které není takové, jak se na první pohled zdá. Pěkný nápad a zajímavý konec. 80% :)

Blood Drive - The Chopsocky Special (2017) (epizoda)

Hodně ujetý díl, ale zas tak moc příběh neposunul a většinu času je jen výplodem Arthurovi mysli. 60% :)

Zůstaň hladový (1976)

Průměrný film, ve kterém Arnie nemá hlavní roli, ale zas to na jedno shlédnutí nenudí. Za mě 50% :)

Teror (2011)

Průměrné drama na jedno shlédnutí. Film má pomalejší tempo, ale celkem dobré finále. Za mě 50% :)