Blood Drive - Booby Traps (2017) (epizoda)

Lepší díl než minule. Pěkná zápletka s městem plným vražedných amazonek a fakmou na semeno. 80% :)

Život (2017)

Ale jo, pěkná podívaná na potvůrku, která je pěkně udělaná a nezničitelná. Obsazení mi sedlo a herci to zahráli pěkně. Atmosféra filmu celkem ušla, i když by se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Je to taková slabší variace Vetřelce. Efekty hodně povedené. Za mě 80% :)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Skvělý seriál, který dokonale přiblíží hrůzy války. Skvěle natočené, místy hodně brutální a krvavé. Člověk si během seriálu oblíbí spoustu postav a prožívá s nimi strasti a nakonec i radost, že je po všem a že přežily. Za mě 100% :)

Něco se děje (1998)

Krásný i když dost předvídatelný příběh, pěkné obsazení a sousta dlouhých písní. Obsazení bezchybné. Film je ze začátku dost zdlouhavý, ale vůbec mi to nevadilo. 85% :)

Saawariya (2007)

Tak mě tento film vůbec neoslovil a dost jsem se u něj nudil. Kulisy jsou pěkné, ale ani příběh a ani písně mě nebavily. 30% :(

Resident Evil: Vendeta (2017)

Opět parádní animák, který rozvíjí video herní příběh tohoto univerza. Příběh je vcelku jednoduchý, akce je zde spoustu a je pěkně a přehledně vyrobená. Záporák je pěkný zmetek, nová monstra potěší. Já si filmek užil a dávám 90% :)

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jako marvelácký film je to sice pěkné, ale nesedí mi zde postavy, které jsou typově jiné než v předloze a už vůbec ne trapný tlustý kamarád Petera Parkera. Celý příběh je dost dětinsky pojatý a vše je rádoby cool. Nejzajímavější je zde záporák, kterého zahrál Keaton opravdu parádně. Efekty jsou opravdu skvělé a skce je také hodně. Naštěstí nás minula pasáž o vzniku Spider-mana. Mluvící oblek od Starka je také celkem o ničem. No a odhalení MJ na konci je snad jen omyl. Celkově se to dá a nenudí to, ale na druhou stranu je to oproti předloze odlišné, což mi dost vadí. Nevím, jak to na mě bude působit na další shlédnutí, ale zatím tak 76% :)