Star Wars: Klonové války - Série 1 (2008) (série)

Spousta zajímavých příběhů, kterým chybí víc vzájemné propojenosti. Animace pěkná a akce je zde také hodně. 80% :)

Stuart: Život pozpátku (2007) (TV film)

Hodně uvěřitelně zahrané hlavní role a zajímavý příběh. Za mě 80% :)

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Kvalitně je to pro mě lepší a vtipnější než první díl. Za mě 65% :)

Ledové království II (2019)

Tak tady pro mě velké zklamání. Ten příběh mě prostě nebavil a nedokázal mě k sobě připoutat. Taková zbytečná nastavená kaše. Efekty pěkný, ale to je tak vše. Za mě 45% :(

Kapitán Říp - Jak získával cenné informace (2020) (epizoda)

Někteří čeští režiséři by měli fasovat kameru jen na zbrojní pas. To si dovolí napsat u jiného českého filmu rádoby režisér, který pak zplodí takovou nudnou hovadinu. Tůma trapnej už z reklam tomu dává korunu. Za Vietnamce jedna hvězda.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Tohle me hodně bavilo, je zde pěkná akce, vtipné situace a pěkný příběh. Za mě 80% :)

Trojí hranice (2019)

Pěkný film, ve kterém mi chybělo o něco víc akce, ale ani tak nenudil. Na druhou stanu uz na nej asi nikdy nekouknu. 50% :)

Vyproštění (2020)

Za mě povedený akční film se spoustou skvělých akčních pasáží. Akce je zde pěkně natočená. Trochu mi zde nesedí pomalejší tempo kolem středu filmu, ale jinak sem si film užil. Za mě 80% :)

Návrat muže z bažin (1989)

Určitě lepší než první film i díky přidané humorné složce. Akce je zde plno a efektů také. Pobaví různorodí záporáci. Za mě 65% :)