Zahulíme, uvidíme (2004)

Dva zhulenci cestují světem a setkávají se z různými příhodami.Tak s tímto problémem se v "huličkých" komediích setkáváme snad pořád, ale Danny Leiner ukázal, že má na to točit mnohem lepší komedie než jiní režiséři, kteří se o to pokoušeli.plný počet

Okrsek 13 (2004)

Výborná podívaná, ze super Davidem Bellem..opravdu povedené dílo. Způsobem, jakým dnešní lidé utíkají a mlátí jiné, nemá obdoby, opravdu se mi to líbilo.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Každý jednotlivý snímek tohoto filmu by mohl být bez nadsázky uměleckým dílem. Co se týče vizuální stránky dost možná se 300 pohybuje na hranici mé absolutní špičky. Co se týče spracování soubojů je(!!!) 300 má osobní špička. Myslel jsem že vrcholem přenesení komixu na stříbrné plátno je Sin City, ale pan Snyder mě dokázal ještě více nadchnout. A dál? Dál je to přesně ta řežba kterou jsem chtěl a které se mi dostalo, minimum příběhu, maximum akce, prokládané misteriozními obrazy a nadsázkou. Nádherně odvyprávěný příběh

Vodní svět (1995)

Klasika mého dětství, nemohu jinak.

Hrdinové války (2007)

Nikdy jsem netušil, že i Čínané dokážou točit tak skvělé válečné filmy. Na korejská pouta války to sice nemá, ale i tak se má divák na co těšit a vychutnat si tu pravou čínskou občanskou válku ;)

Telefonní budka (2002)

V jednoduchosti je síla. Takhle má vypadat scénář - potěší diváky i peněženku producenta. Velmi dobře vystupňovaný napětí. Film už dávno skončil a já pořád slyším hlas Kiefera Sutherlanda. Chápu, že Jack Bauer si musí trénovat mušku na další sezonu seriálu 24 hodin, ale mohl aspoň použít slepý náboje:-) Vedle šťavnatého Colina Farrella zářil i Forest Whitaker. Díky za skvělej zážitek.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Tohle si nezaslouží komentář, to se musí vidět. Film, který by si měla pouštět každá generace. Nejlepší válečný film všech dob.

Odpor (2008)

Pěkný válčený film, konečně z trochu jiného pohledu. Žádne přehnané scény, je to svižné, dramatické a celkem i akční. Daniel Craig ukázal, že má na to, hrát v takovýchto filmech.

96 hodin (2008)

Nářez. Luxusní akční pohádka, kde si přejete, aby hlavní hrdina zabil padouchy tím nejhorším a nejbolestivějším způsobem. Zaslouží si to. Ze začátku chvíli trvá, než se to rozběhne. Ale jakmile Neeson vyrazí na lov, je z něj nezastavitelný terminátor. Vydržel bych se dívat klidně i další hodinu na to, jak kosí Albánce, odporné zbohatlíky a zkorumpované policajty.

S čerty nejsou žerty (1984)

Čemu už dát pět hvězd, než pohádce,která se dá vidět třeba desetkrát a nikdy nenudí.