• Rodinný

Noční můra v Elm Street (1984)

Horory ako sú: Freddy, Otčim III, Critters či Piatok trinásteho patria medzi moje najoblúbenejšie horory koncom 90. rokov. Freddy - 1, 2. Freddy Krueger s dlhými prstami si vyberá obete a potom ich zabíja.

Noc v Roxbury (1998)

Skvelá rodinná komédia o dvoch chlapíkoch, ktorí majú problém sa dostať do klubu. Tak si nájdu prácu a potom sa dostanú do klubu. Dávam 3 z 5, keby tu hral ešte môj oblúbený herec Jim Carrey v tejto komédií, tak dávam 5 z 5.

Nezvratný osud 4 (2009)

Aj štvrté pokračovanie úspešneho pokračovania hororu Nezvratný osud dosť dobre urobený a natočený. Hlavne to bolo dosť dobré na tých pretekoch na začiatku filmu.

Námořní pěchota (1990)

Jeden z lepších Charlieho filmov 90. rokov. Charlie Sheen a Michael Biehn, známy z filmu Terminátor 1 to zahrali úplne na jednotku ako špeciálne komando.

Nájemní vrazi (1995)

Akčný snímok z roku 1995 v hlavnej úlohe so Stallone a Bandersom v jednom filme. Najviac ma potešila tá scéna, keď Banderas netrpezlivo čakal, kým víde Stallone z banky. On bol tak v banke dlho, že tam Banderas prišiel za ním. Akčné scény a hlášky tiež boli výborné.

Náhlá smrt (1995)

Darren McCord ako hasič zoberie dcéru a syna na hockey, kde zimný štadión prepadnú terorosti. Akčné scény sú dokonale spravené, ale chce to viac akcie.

Xena (1995) (seriál) odpad!

Xena a Herkules - jedine dva seriály, ktoré ma nebavia a nejak neosluvujú. Xena: Videl som pár častí, ale nebavilo ma to. Xena ako bojovnica. Seriál z mojej strany, nič moc.

Vítejte v džungli (2003)

Tak tento film ma dosť nadchol. Je tam dosť akcie, samá bitka v džungli. The Rock a Travis - skvelá dvojka. Dokonca i Arnold Schwarzenegger sa mihnul okolo The Rocka, čo ma najviac pobavilo.

Utržený ze řetězu (2005)

Herca Jet Liho mám tiež celkom rád. Ale toto je slabší film, rovnocenný s jeho starým filmom z roku 1998 - Král zabijáků. Bitky dosť dobré, ale dejovo slabšie.

Únos (1997)

Vynikajúci výkon herca Kurta Russella. Pokazilo sa im auto, jeho ženu mal kamionista Red Barr odviezť k najbližšiemu motorestu, ale miesto pomoci, mu uniesli ženu a Jeff sa nevzdává a svoju ženu sa rozhodne za každú cenu nájsť.