• Rodinný

Prci, prci, prcičky (1999)

Prci, prci, prcičky - prvý diel úspešneho filmu sa celkom podaril. Výborní sú: Jim, Stiffler a ostatní. Chybu nemal ani koláč, keď sa Jimov otec vrátil domov a Jim to robil s koláčom.

Poslední skaut (1991)

Skvelý akčný film s Willisom v hlavnej úlohe od začiatku až do konca. Dej z futbalového prostredia,k tomu výborné hlášky, hlavne hláška s cigaretou nemala chybu: Chtěl bych připálit. Dotkneš se mně a zabiju Tě. Alebo: voda je mokrá, nebe je modry a Satan Claus na nás číha. Willis je proste skvelý v tomto filme.

Poslední mise (2004)

Trochu slabší film od Seagala. Tento film počítam medzi jeho priemerné filmy. Dej úplne slabý. Bitky na dobrej úrovni.

Poslední akční hrdina (1993)

Další z rady Arnieho výborných filmov. Danny Madigan - filmový fanúšik, ktorý sa dostane až k Jackovi Slaterovi. Výbuch s domom nemal chybu: "NIC MU NENI". ALE TÍ DVA JSOU MRTVÍ".

Past na rodiče (1998)

Moja najoblúbnejšia komédia s Lindsay Lohan v dvojúlohe dvojčat. Soundtrack k filmu mám doma, a je úžasný. Čo dodať? Lindsay v najlepšej komédií, kedy nahrala.

Velkolepé století (2011) (seriál)

Tento serial sa da pozerat. Ja mu hovorim: ZULTAN.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Stacilo mi na minutu a mal som dost. Pre mna cisty odpad.

Černý orel (1988)

Jediný film od van Damme, ktorý ma nepotešil. Slabý film od van Damme, v ktorom sa očakával toho viac.

Čas pomsty (1993)

Další z rady z tých lepších Lundgrenových filmov 90. rokov. Wellmeneho Anthonyho Santeeho neprávom obvinili z vraždy policajta. Santee se nevzdáva a unesie cestou dievča.

Critters 2 (1988)

I stále druhé pokračovanie je dobré, síce o trochu slabšie, ako prvý diel, ale i tak dá sa. Potvorky z vesmíru všetko zjedia v meste, čo sa im postaví do cesty.