Tom a Jerry (1940) (seriál)

Poslední kreslená pohádka beze slov, kterou mám na VHS. Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí se ve zlém, ale v dobrém. 80% = 4/5

Zrození Planety opic (2011)

Po velmi, ale opravdu velmi, dlouhé době snímek plný digitálních triků, ze kterého mi běhal mráz po zádech. Caesar byl jako živý a jeho přeměna v sebeuvědomělého tvora se filmmakerům beze zbytku povedla. Film nepotřebuje berličky, nepotřebuje divákovi dovysvětlovávat drobnůstky, které si snadno domyslíte, a z některých Vám přeběhne za krkem myš se studenýma packama. Velmi dobrá hudba dodá nádech epičnosti a útěk z města je velkým příslibem a ochutnávkou toho, jak doufám bude pokračovat to, co Wyatt začal. Velké, velké drama rozehráno brilantním způsobem a za příjemně krátký čas. 100% = 5/5

Herkules (1995) (seriál)

Herkules a Xena, silný muž a mrštná žena. Prolínací epizody byly asi tím nejzajímavějším, co seriál nabídl. Jinak vždycky se mi líbilo, jak ten chlap hází polystyrénové koule, ale slabší byl jeho nejlepší přítel idiot 20% = 1/5

Všemocný (2011)

Zdařilá průměrná oddechovka, něco na způsob Payback. Příběh o chlápkovi, který se dal na drogu, která ho dělá lepším. Budete se dobře bavit, ale jestli chcete od filmu něco víc, tak nechtějte. Je to jednoduchá a dobře zvládnutá krimi. Určitě bych v tom nehledal thriller. 60% = 3/5

Sestra v akci (1992)

Whoopi baví. Komedie na nedělní večer, která v žádném případě neurazí, dobře pobaví a možná i tu slzu někdo uroní. Má-li se materialistická zpěvačka přeměnit v cudnou řádovou sestru, aby se ukryla před svými pronásledovali, není to všední nápad, navíc když si jako "vedlejšák" střihne roli učitelky zpěvu. 65% = 3/5

Záhadné zmizení (1993)

Bridges jako záporák, jooo, to můžu. Mrazí z něj v zádech. Pokud si chcete okořenit klasický thriller, koukněte se na tenhle snímek. 60% =3/5

101 dalmatinů (1996)

Přijde mi, že i dětem se to musí zdát naivní ... 10% = 1/5

Dvě tváře lásky (1996)

Dva lidé spolu chladně přebývají, až se zamilují. Tak trochu tradiční, přesto něčím zvláštní, lepší, prostě stojí za to. 75% = 4/5

Sněženky a machři (1982)

Klasika českého humoru, kterou by měl vidět každý. Asi fráze, ale na místě, tomu věřte ... 80% = 4/5

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Anče, Kubo, Hajnej! Ten chlap byl ale semetrika. Večerníček, na který jsem se těšil. 80% = 4/5