Paralelní světy (2012)

Tak si říkám, o čem že to vlastně bylo? Jo, o dvou světech. V jednom žijí chudáci a v tom druhém, který je naruby, zase boháči. Jak už to bývá, dva lidi z těch světů spojí láska, které není přáno, nic nového. Po nějaké době, vyhlíží týpek z ubožákova lepší časy, které mu má zařídit vlastní kosmetický výrobek, omlazující krém. Navíc se opět naskytne možnost, spatřit svou dávnou lásku. Přes zádrhely se o to samozřejmě snaží a k tomu se pořád patlá s tím krémem. Že to zní jako volovina? To onen film vskutku je. Dva stejné světy a přeci v něčem rozdílné, nápad je to dobrý, beru. Bohužel zpracování je nezáživné a nudné. Po vizuální stránce ovšem moc pěkné.

Pařba na třetí (2013)

Kdo vypustil rafany? Haf, haf... Potřetí tu máme naší vlčí smečku, v čele s obtloustlým Zachariášem, jehož mohutný obličejový porost drží za každého počasí a jenž svůj pivec nosí hrdě a s grácií. Navíc je ještě větší magor, jak se zdá a tak ho s jeho partičkou čeká spousta problémů, akce a vtipných momentů. To vše už ale s jinou zápletkou, než na jakou jsme zvyklí z předchozích dvou filmů a se super bonusem na konci.

Očista (2013)

Nasraný Američan, dobrý Američan. Aby taky ne, když vám u domu zazvoní slizák a partička stejně labilních spratků jako on sám s jistou žádostí, které pokud nebude vyhověno, udělá dotyčný ještě úlisnější bubu ksicht. Vždyť se celý rok tak strašně těšil, až bude konečně moct beztrestně zapíchnout nějakou tu nepřínosnou lůzu. A jelikož to nejde po dobrém, po zlém to bude mnohem zábavnější. Nezbývá tedy nic jiného, než poděkovat všem zúčastněným, že se tak pěkně podílí na lepších zítřcích.

Stoker (2013)

K okomentování tohoto počinu nějak nenacházím vhodná slova. Po vizuální stránce je film naprostá lahůdka. Jeho pochmurný děj vás doslova vtáhne dovnitř a ze vší té chladné atmosféry kolem máte pocit, jako byste to sledovali zachumlaní do deky a od pusy vám šla pára. Snímek ve mě po jeho zhlédnutí zanechal zvláštní pocity, už dlouho jsem neviděla něco tak jiného a ujetého. Původně jsem chtěla hodnotit všemi pěti, ale přece mi do plného počtu něco chybí. Ocenila bych, kdyby se vztah strýc - neteř prohloubil do většího extrému.

Maniak (2009) odpad!

Tak jsem si večer zapla tento film v domnění, že jde o ten, kde řádí jako černá ruka vyšinutý Elijah "Frodo" Wood. Bohužel si nějaký kokot na internetech dělá šprťouchlata a tak čumím na nějaký shit z roku 2009, kde místo Pytlíka řádí jakýsi zarostlý buran "Jack ze sklepa", který byl opravdovým maminčiným miláškem, což se na něm samozřejmě podepsalo. Nicméně, ani jeblou matkou poznamenaný magor není zárukou dobré zábavy, proto se tento Maniak snadno zařadí mezi ostatní filmové splašky.

I na Barbie občas přijde splín (2001)

Takhle si hrají s panenkama dospělí. Ken je násilné zvrhlé prase, co smočí, kde se dá. Barbie se tím trápí a má splín. Proto se na panáka vybodne a raději si s ostatníma panenkama navzájem olizují rodidla. Já přišla v dětství o tolik legrace. No, nápad je to celkem dobrý. Sice se děj táhne jak slina z pusy mentálně retardovaného, ale je to latinskoamerický počin, tudíž je vše v pořádku.

Hříšný tanec (1987)

Tehdy, po uvedení filmu jistě dámy žasly, jak dokáže Patrick na parketu prošoupat střevíce a omdlívaly při pohledu na jeho mocné pohyby pánví. Věřím, že je tomu tak dodnes a již tradičně tuto romanťárnu sjíždějí několikrát do roka. Mně se bohudík hříšná mánie vyhla a tak můžu v klidu spát, i když zmeškám pohled na Švajzdrutovy perfektně vysoustružený kozy či půlky.

Nymphomania (1993) odpad!

Mýtický satyr, ač s dlouhým údem, bohužel není zárukou kvalitní rozkoše. Své, by o tom mohla vyprávět jedna lesní víla, kdyby ovšem setkání s takovým přirozením ustála a nepošla na natrženou dírku.

Studený jak kámen (1991)

Zde je několik dobrých rad, jak se vmísit mezi motorkářský gang: Být drsný, mít silný stroj a pořádně prořízlou hubu. Navíc budete muset zainvestovat do šatníku, páč tihle hoši rádi kůži a nezájem, že se v tom paří koule nebo jeden vypadá jako prominentní host Modré ústřice. Na svou dobu ucházející akčňák. Teda aspoň já, když jsem byla ještě základní školou povinna, to žrala.

Jak vycvičit draka (2010)

No, jak vycvičit draka? Přeci tak, aby byl hodný, poslušný a k užitku. Jen si dávejte majzla, hrozí ohořené obočí či jiné chomáčky a zanedbatelná není ani ztráta nějaké té končetinky... Milá animovaná pohádka.