Resident Evil: Odveta (2012)

Nový díl Residenta je jedna velká akce, avšak postrádající jakýkoliv příběh. Jako zábava do kina dobrý, navíc podpořena skvělým soundtrackem od Tomandandyho, který se předvedl už v předchozím Afterlife. Jen díky tomu dávám hvězdu navíc a budu doufat v pokračování, jenž po tomhle posledním kousku napraví značce RE reputaci.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Bylo nebylo jedno malebné městečko South Park. Žili v něm čtyři nerozluční kamarádi a to Stan, Kyle, Eric a Kenny... Proč vám to tu ale k*rva do p*či vykládám, podívejte se na to sami. Seru na vás!

Lovefield (2008)

Zajímavý kraťas s nečekaným zakončením. A z toho záběru na chodidla, by si jistě Tarantino cvrnknul do trenek. (Prej je na ně ujetý)

Resident Evil: Zatracení (2012)

Je pravda, že absencí starých dobrých zombíků film ztrácí tu správnou hororovou atmosféru. To ale neznamená, že je to špatně. Jelikož se herní předlohy vyvíjí a ubírají jiným směrem, je třeba to promítnout i v animovaných či filmových zpracováních. Pokud někdo tvrdí, že je to kokotina a s hrou to nemá nic společného (viz SeBig), velmi se plete. Dotyčný zřejmě toho nemá tolik odehráno, protože díl od dílu se setkáváme s jiným vývojem T-viru, tudíž i "mluvícími zombies". Krom toho se objevuje spousta lickerů a jejich souboj s tyrantem ke konci filmu nemá chybu. Ale přeci mi do té páté hvězdy něco chybí.

T is for Toilet (2011)

Tak si říkám, kde se stala chyba, protože takové kousky s plastelínou jsem se ve výtvarce nenaučila.

Havran (2012)

Tak jsem se celá natěšená na pořádný thriller uvelebila na gauči. Vražedný úvod vypadal dost slibně a zlověstně ponurá atmosféra mě pomalu začala vtahovat do děje. Scéna se sekacím kyvadlem dostatečně uspokojila mé krvavé libido a už jsem trnula nedočkavostí z rozuzlení, kterýpak zabijácký hajzl si takhle pohrává. Bohužel od této chvíle to už tak vzrušující nebylo, přesto jisté napětí zůstalo zachováno až do konce. Od tohoto filmu jsem očekávala rozhodně více, ale díky němu jsem lačná po poznání Poeovy tvorby. Hodnotím jako lepší průměr a někdy v budoucnu určitě znovu ráda uvidím.

Mučedníci (2008)

Mé hororové já bylo bolestivě raněno po shlédnutí této… ehm… ultrapitchoviny. Francouzi asi nepochopili, že vysoce nechutné scény ještě nutně neznačí dobrý horor. U něčeho jsem se sice odporem šklebila, ale to je tak jediný dosažený pocit. Při závěrečném prozrazení pointy jsem se už plácala do čela a litovala ztráty času. Nicméně teď nevím, proč mě v trolejbusu důchodci sjíždějí zabijáckým pohledem. Zasedla jsem jim snad oblíbené místo nebo také touží po jistém poznání ???

Psycho (1960)

Tak to dopadá, když jeden poslušně poslouchá maminku na slovo a ta jej za odměnu duševně propleskne. Po smrti si spokojeně hnije kdesi ve sklepě a chudáka synka nikdo nenaučil co si v životě počít. Největší rajc má z vedení zapadlého motelu a vycpávání ptáků. To, mu narozdíl od používání vlastního ptáka jde. Bývá proto občas dosti nevrlý a to je pak to pravé Psycho. Hororová klasika, kterou by neměl opomenout žádný fanoušek tohoto žánru.

Méďa (2012)

Ted je hebounký plyšový medvídek k pomazlení. Že je jemu podobných v hračkářství spousta? Kdepak. Tenhle je nejen roztomilý, což ve mne probouzí zapomenuté dítě, ale taky má pěkně prořízlou tlamičku. Inu, mé citlivé i nemravné já si přišlo na své. Úplně vidím náš společný život… Po práci bychom lenošili na gauči, čučeli spolu na filmy, sem tam si dali špeka a navzájem si radili hlody vhodné do zdejší diskuze, jů. Pokud máte nebo jste mívali rádi plyšáky, dostane vás Méďa svou roztomilostí. Jestli ne a jste spíše na sprosťárny, rozhodně dost pobaví. Patříte-li však mezi milovníky obou variant, budete se bavit přímo královsky. Já jsem pro obojí, tudíž hodnotím všemi pěti.