Nymfomanka, část I. (2013)

V komentáři shrnu oba díly, protože není třeba se rozepisovat ke každému zvlášť. Hlavní hrdinka - nymfomanka vypráví, jaké to je žít s touto sexuální poruchou a to v několika velmi zábavných příbězích od uvědomění si své sexuality, prvního nesmělého šťouchu až po zkušenou mašinu na sex, zvládající i několik mužů denně. Takhle bych popsala první část, kterou hodnotím **** Pak ale naší nymfomance vypověděla kunda, čímž se dostáváme k části druhé, kde se snaží nalézt své ztracené libido. Tahle část už byla zábavná o něco méně, takže hodnotím *** Celkově jsem se ale pobavila.

300: Vzestup říše (2014)

Gerard, coby namachrovaný Sparťan pobíhající ve slipech a pláštěnce, moc úspěchů v bitvě s Peršany neměl. Naštěstí se v tu samou dobu o totéž pokouší další řecký fešák, Themistokles. Jeho akce jsou promyšlenější a mnohem zábavnější než ty Leonidasovy. Navíc je celý film po vizuální a hudební stránce víc než dobrý.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Ach, Leonidasi. Byla chyba myslet si, že velkou bitvu lze vyhrát pouze se třemi sty muži a obřím egem. Ani ty pekáče buchet na břiše spoře oděných bojovníků to nezachránily.

Temné nebe (2013)

O tom, že je to jedno velké klišé, jistě není pochyb. Pár podobných kousků už tady bylo, takže v podstatě nic nového, to ale vůbec nevadí. Film se sice krom mimozemšťanů a různých nevysvětlitelných úkazů zaměřuje i na rodinné problémy, napětí však nepostrádá a rozhodně je zde pár dobrých "poser spodky" okamžiků. Já mám tyhle mimoušské filmy ráda, takže jsem si přišla na své.

Zmizení (2013)

Že to bude dobrý thriller jsem tušila, ale on byl přímo vynikající. Film má tak tíživou atmosféru, až vás to zcela pohltí, div si z těch nervy drásajících scén neohlodáte nehty i na prstech u nohou. Herecké výkony velmi přesvědčivé, obzvlášť Jackmanovy pocity bezmoci ze ztráty dcery. To pak máte chuť, s ním toho retardovaného brejlouna mlátit hlava nehlava. Za mě tedy plný počet a jen doporučuji.

Thor: Temný svět (2013)

Mocný Thor se nám vrátil, aby znovu mával svým obřím kladivem a je rozhodně na co se dívat. Takže, nepřátelé třeste se, milé dámy chvějte se!

Gravitace (2013)

Páni, to byla ale vesmírná prda. Sice jsem měla ze začátku obavy, zda to nebude jen se dvěma herci a posléze jedním nuda, ale byla jsem mile překvapena. Žorž vtipkoval i ve stavu bez tíže a Sandy dělala kotrmelce, co jí síly stačily. K tomu ten nádherný vizuál, v kině opravdu skvělá podívaná.

Mládeži nepřístupno (2013)

Kulky pod bradou, hromada sraček, prcající animovaný kocour, víla kouřící čuráky... To je jen minimum toho, co tato milá komedie nabízí. Velká škoda, že se točí málo tak kvalitních věcí k pobavení jako tohle.

Pád Bílého domu (2013)

Bílý dům obsadili nasraní rýžožrouti a protože požehnání Pána nestačí, někdo jim tu prdel nakopat musí, že jo. Ten někdo není bývalý osobní strážce husté Whitney, ale samotného prezidenta a jak už to v pohádkách bývá, celé teroristické komando rozpráší bez mrknutí oka. Ačkoliv je to jedno velké klišé, jako že jeden borec spasí celé Spojené státy americké a vše nakonec dobře dopadne, zábavné je to velmi. Vidím to na lepší tři hvězdy.

Po zániku Země (2013)

Po zániku Země to sice je, ale jak v průběhu filmu zjistíme, nejde o hrůzostrašné místo plné ohořelých trosek. Uvidíte nádhernou přírodu s poměrně známými tvory, jenž jsou za tu dobu pozměněni, vlivem nových podmínek pro přežití. Abych to tedy nějak zhodnotila... Příběh je jednoduchý, zábavný a nenudí ani občasné klidnější pasáže, zase ale nic převratného. Šajmalan odvedl práci dobře, Will v pohodě a že protlačil do filmu synátora, je mi vážně u prdele. Mě zajímá celkový dojem a malý Smith se vážně snaží. Třeba blbne s opicemi tak, že máte pocit, jako by s němi vyrůstal, taky lítá nebo tvoří jeskyní malby. No, je to kluk šikovná, ušatá. Dávám lepší tři *, ale vidět to v kině, možná bych dala i čtyři.