Daughter (2002)

Nic nového, nic zajímavého a navíc ta rádobyherečka děsně přehrává.

Mama (2013)

Mama měla hnusný xicht už zaživa, proto jako přízrak ze záhrobí ničím novým nepřekvapí. Ovšem její mateřské pudy by ji kdekdo záviděl. Živit se několik let třešněma kvůli přežití, z toho by se jeden prosral do bezvědomí... Do textilu jsem si z toho zrovna neukákla, ale správnou atmosféru to mělo. Loňský Sinister mi však přijde o něco lepší.

Den otců (2011) odpad!

Přesně jak uvádí obsah filmu, tohle je dolování žumpy, doslova. Celý film je totiž jeden velký exkrement, který se jen tak nevidí. Pro mě byl tedy tento rádobyvtipný akčně - hororový počin obrovskou ztrátou času.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Když Jenda s Mařkou hodili starou ježibabu do pece, tím sice skončila pohádka, ale začal pořádný akční nášup. Taky se není čemu divit. Koho by nenasralo, že ho chce někdo sežrat a ještě mu tím vykrmováním užene diabetes. A tak nám Jeníček s Mařenkou vyrostli v nebojácné akční hrdiny, rozhodnuté zlikvidovat všechna ta ohavná stvoření, jakými ony čarodějnice jsou. No, uznejte, nechali byste chodit (lítat) po světě někoho s takovým ksichtem? Jistě, že ne! Film předčil má očekávání. Spousta akce, těžké zbraně a plno krve. V kině opravdový zážitek.

Cestující (2006)

Mějte se na pozoru! Pokud se rybce netrefíte do hudebního vkusu, máte co do činění s krvelačnou příšerou.

Norman a duchové (2012)

Průměrný animák, který neurazí, myslím si však, že zábavnější přijde spíše dětem. Mě osobně pobavilo zvonění Normanova mobilu, což byla známá melodie z Halloweenu. Hororové téma byl nápad dobrý, ale ani to bohužel nestačilo k vyššímu hodnocení.

Rebelka (2012)

Člověk se až nestačí divit, jaký animák je za pomoci kompjůtru stvořen. Především mám na mysli to bohaté háro rebelky Meridy, opravdu úžasná animace. Dokonce tak, že nad tou hnusnou zrzavou barvou, kterou tolik nesnáším, jen mávnu rukou. Za zmínku ještě stojí moc hezky udělaná medvědice, ale to je zásluha hlavně kreslířů. Jinak celkově pěkná animovaná pohádka, které nechybí ani vtip.

Hotel Transylvánie (2012)

Prej, že je hrabě Dracula krutý a zlý. On jen musí občas upustit páru mohutným řevem. Jinak je to ale takový milý pán a milující otec. Navíc má podnikatelského ducha, což značně usnadní život jeho bližním, ostatním monstrům. A tak vítejte v hotelu Transylvánie, ve kterém se výborně pobavíte. Ale pozor! Lidem je vstup zakázán, proto nutno použít vhodné maskování.Velmi zábavný animák a v originálním znění skvělý dabing Draculy v podání Adama Sandlera.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Docela morbidní animák, ale to není u Burtona nic neobvyklého. Přesto je svým způsobem pěkný a citlivý. Vždyť je to o lásce páníčka ke svému domácímu mazlíčkovi, pejskovi Sparkymu a ta je až za hrob. Doslova. Není to však něco, co by nenapravila jehla a nit nebo pár elektrických šoků. Pak už stačí občas použít nabíječku a zvířecí nebožtík je jako dřív. Jen bych mu pořídila nějaký šik obleček, ony ty zašité části nevypadaj moc dobře.

Kletba z temnot (2012)

Až se já jednou z pod drnu rozhodnu démonizovat nevinné duše, tak ta moje skříňka bude nádherná ruční práce a v ní nejméně jeden sušený pyj.