Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

V dnešní době je velmi těžké najít dobrého kadeřníka, který dá vašim vlasům tu nejlepší péči, až je budete mít hedvábně hebké. Jako na zavolanou se tu zjevil Zohan, jenž touží po této kariéře a do úspěchu nemá daleko. Je mladý, pohledný a velmi zručný. Vaše vlasy poznají neskutečné blaho. Dámy u něj navíc mají v případě zájmu jistý bonus. Nejen, že je při práci oblažuje skvělou taneční technikou, ale i dmoucím rozkrokem. Proto některé využijí i poněkud odvážnější nabídky v soukromí. Tomu se říká spokojená zákaznice!

Saw 3D (2010)

Taky mě baví vymýšlet mučící hry a vždycky je pak odzkouším na bojfrendovi. Bohužel jsem ještě nevymyslela nějakou dlouhodobě trýznivou. Zatím to bylo třeba mytí nádobí, vytírání podlahy nebo nákup. Budu na tom muset více zapracovat.

Vybíjená (2004)

Chystá se souboj století a ne ledajaký. Tohle je vybíjená, velice tvrdá míčová hra určená jen pro odvážlivce. Čistě testosteronová záležitost. Nezbývá tedy, než představit soutěžní týmy. Ten první zastupuje sympatický majitel upadající posilovny s pár pravidelně ji navštěvujícíma retardama. Ani oni neoddálí její krach. Zato druhý tým je téměř hvězdný. V jeho čele velice ambiciózní majitel mediálně známé posilovny, který velice rád upozorňuje na své přirození. Je obklopen samými svalnatci a jednou, za ně snadno zaměnitelnou buchtou. Aspoň doufám, že je to ONA. Takže vzhůru do boje a je jen na vás, komu budete více fandit. Každopádně zábavné je to velmi.

Stepfordské paničky (2004)

Kdyby muži lépe věděli, jak na ženy, nepotřebovali by k tomu dálkové ovládání. To dámy jsou v tomhle mnohem vynalézavější. Jejich manipulací a nabídkou sexu je přimějou ke všemu nebo téměř ke všemu. Ale některé jsou i hodné :)

Ti druzí (2001)

Dělat posluhovačku v domě se světloplachýma je děsně prima. Ovšem za podmínky, že milujete mohutné chytače prachu, závěsy. Zároveň vyfásnete svazek plný klíčů a je třeba být protřelým znalcem dírek, samozřejmě těch klíčových. Jen ať nikde neunikne ani paprsek slunce, ještě by se někdo spálil. To je tedy hlavní pracovní náplň, pak taky nějaký ten úklid a hlídání paznehtů, povídajících si s nějakým imaginárním harantem. Už tak je dům strašidelný, plný divných zvuků. Je tedy na čase je zabavit a tak si všichni zazpíváme něco o albínech a společně se namažeme opalovacím krémem, já zcela jistě i něčím jiným. No nic, navleču pleny a musím na pravidelnou obchůzku. Ani po několikáté nepřestává ta duchařina fungovat…Chápete.

Bruno (2009)

Určitě jste si mysleli, že nikoho střelenějšího než Borata nemůže Sacha Baron Cohen ztvárnit…Beztak! On ale vskutku dokázal posunout hranice, jak být mnohem nechutnější. Zrodil se tak Bruno, nadějný mladý muž (jo, je to citlivý gay), který touží stát se hvězdou šoubyznysu. Kvůli tomu je ochoten obětovat svou hrdost, přirození a dokonce i přesvědčení, že je čistokrevný řiťopich. Tak vzhůru mezi celebrikety.

Král džungle (1997)

Jó, to byly časy, kdy Brendan Fraser ještě nebral tak vážné role a uměl ze sebe udělat i blbce, ovšem roztomilého. Navíc nebyl tak zpupkovatělý a věděl, že mu bederní rouška děsně sluší. Jako George z džungle mě vážně pobavil.

Bůh žehnej Americe (2011)

Jen co jsem se na tento film dodívala, okamžitě házím první pocity sem. Tak tomu říkám dámy a pánové masakr. Máme zde pohled na břitkou, povrchní americkou kulturu i společnost a outsidera Franka, který ji z duše nenávidí. Situace se mu zdá neúnosná, a protože v podstatě nemá co ztratit, rozhodne se ji řešit poněkud radikálním způsobem. Již po prvních minutách jsem cítila velký potenciál a nevšední filmový zážitek. Můj odhad byl správný, proto musím doporučit a pálím všech pět hvězd.

Critters (1986)

Stalo se to, čeho se lidstvo vždy velmi obávalo. A o čem mluvím? O mimozemské invazi, která nezačala tím, že by nám snad nějací ohyzdové zaváděli anální sondy. Začalo to téměř nenápadným putováním chlupatých, na první pohled roztomilých koulí. Z těch se po bližším ohledání staly malé krvelačné stvůry s dobře naostřenými zoubky. Jelikož jsme my lidi hákliví na postrádání jakékoliv části těla, bylo třeba zasáhnout. Naštěstí máme ve světelných dálkách zastání a příletem pěkného párečku vesmírných gayů se problém vyřešil. Možná. Na svou dobu celkem obstojné sci-fi s ucházejícími efekty, které navíc pobaví.

Falling Skies (2011) (seriál)

Miniseriál, který je pro fanoušky sci-fi téměř nezbytný. První díl mě zaujal postapokalyptickou vizí a přeživšími lidmi, bojujícími o právo žít. Jak jen to jde, snaží se čelit atakům mimozemšťanů a shánět zásoby potravin či vhodnou munici. S dalšími díly trochu kvalita upadla a seriál se tak stal průměrným. To vše díky tomu, že je zde více mluvení než samotné akce, což je pro takový žánr docela škoda.Závěr seriálu jsem však čekala napínavější, než skutečně byl. Konec zůstal otevřený… Hodnoceno *** po první sérii... 21.7.13 po zhlédnutí druhé série zvedám hodnocení na **** A důvod? Více akce, více mimozemšťanů a vůbec celkově to má větší koule. Tak to má být!