MOST! (2019) (seriál)

Dlouhou dobu jsem si myslel, že na MOST! se dívat nebudu, ale semlelo mě okolí. A musím říct, že jsem spíš nelitoval. Na české poměry nadstandardní seriál. Dlouho jsem něco takové neviděl. Je jenom škoda, že takových se neobjevuje více, byl bych za to moc rád. Chvílemi mi přišlo, že by seriál nepotřeboval děj, ale nakonec jsem dospěl k závěru, že by ho to o moc ochudilo. Vyzdvihnu ještě závěr, který seriál úplně neuzavřel, na druhé straně to není závěr který byl tak jako na půl, že podle úspěchu pokračujeme.

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Celý konec byl dost zvláštní a mám z něj pocit, že vlastně uzavřen nebyl. Na jedné straně je to dobře, divák si to může domýšlet. Na té druhé by mě lákalo vědět, jak to vlastně dopadlo. Ale aspoň to nebyl úplně klasický konec, které zvykneme všude vídat.

Jistě, pane premiére - Premiérův projev (1986) (epizoda)

Šáškárna s technickým řešením problému mi už přišla lehce přehnaná, mohla být mírnější. A i dějovosti zde bylo poněkud málo, byť mi přijde, že prostor věnovaný nacvičování projevu byl akorát.

Jistě, pane premiére - Velký plán (1986) (epizoda)

Úvodní epizoda s velkým plánem, který se nám ještě několikrát objeví jako červená nit ve zbytku série. Dobrý nápad, jak sérii více propojit a nenechat to jenom na jednotlivých dílech.

Teorie velkého třesku - Hraní s celebritami (2019) (epizoda)

Taková klasika této série. Neurazila, ale ani nějak extra nenadchla. A napomohla tomu ani kupa amerických filmových hvězd. Bohužel tu neplatí úměra čím víc hvězd, tím víc kvality.

MOST! - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Hergot, byť kratší epizoda, to připravila půdu hodně slušně na poslední díl. Takže se na to těším jak puberťák. A návrat Romana mě tak nepřekvapil, ale to v jakém stylu, to fakt síla.

MOST! - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Ti skauti, to byl gól. Byť kroje skoro 20 let starý, ale nevadí. Pořád je potřeba to ocenit. A pak Franta v hotelu, to se povedlo. Ale jinak mi to tak dobré, jako minule nepřišlo.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Nemůžu si pomoct, ale zatím nejlepší epizoda. Narážky na vzdělání byly prostě skvělé. A co se týče Smědé tísně, tak to je sakra nápad.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Váhal jsem mezi *** a **** a nakonec jsem dal více. Některé frky se vážně povedly. Ale docházejí mi až postupně.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Dějově dost zajímavá epizoda, ale co se úrovně humoru týče, tak mi to přišlo jako epizoda první. A docela jsem zvědavý, jak to bude pokračovat dál, neboť v tomto seriálu se podařilo tvůrcům opět osvojit si mnohde zapomenuté umění, že konec dílů má být otevřený tak, aby se divák těšil na další.