Vybíjená (2015) odpad!

Nedokoukáno - půl hodiny začátku a deset minut konce úplně stačilo. Strašný film. Samozřejmě jsem věděl, že to bude jen přiblblá komedie, které jsem chtěl dát šanci, ale tak špatný příběh jsem opravdu nečekal. Film nemá žádný děj, není se v něm čemu smát ani o čem přemýšlet. Zbytečný film, u něhož je až z podivem, jak někdo dokáže sehnat dvě desítky milionů na realizování takovéhoto nezajímavého humusu. Trapárna, kterou nezachrání ani odhalené kozy Simony Krainové..... Fekální humor těch blbů z Partičky už fakt netáhne!

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Hrůza, děs, bída!!! Leslie Nielsen kdysy hrával v dobrých parodiích a komediích. Já čekal samozřejmě něco ve stylu skvělé Bláznivé střely, o to bylo mé zklamání větší. Přiznávám, párkrát jsem se pousmál. Hovadina.

Planeta opic (2001)

Skvělé masky a ... a pak už nic. Moc v tom Burtona nepoznávám. Film je takový nezajímavý, ani slaný, ani mastný, prostě tu není nic, co by ho udělalo zajímavějším a poutavějším. Marky Wahlbergovi fandím a jeho herecký projev se mi velice líbí, jenže v tomto filmu neuspěl ,no vlastně úplně propadl. Mimochodem konec celého filmu je tak debilní, že to sad ani víc zprznit nešlo.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

K Sandlerovi jsem si velice rychle vypěstoval solidní averzi. Komedie na tisíckrát omleté téma. Některé skeče jsou sice povedené, ale celkově je film bez originálního nápadu, většinou jsou situace snadno předvídatelné. Až na pár světlých chvilek to nestojí za opakování. Takovému KLIKu se to nemůže rovnat ani ve snu.

Sin City - město hříchu (2005)

Parádní atmosféra, neokoukaný komixový vizuál, spousta krve, mrtvol a pěkné, nahé holky to vše vytváří ojedinělý filmový zážitek. Původní comics jsem zatím neměl možnost poznat, ale celkové pojetí Sin City působí více než originálním dojmem. Postava Elijaha Wooda byla pro mne osobně naprosto dokonalá.

Flek (2001)

Rodinná komedie se sympaťákem hafošem a volem Davidem Arquetteem. Ale nebylo to zas až tak hrozné, prostě nenáročná americká komedie. Tak na štěstí jsem se kouknul na tento film, aniž bych viděl toto otřesné hodnocení. Musím říct, že jsem se slušně pobavil a určitě film splnil účel.

Lví král (1994)

Tohle je snad ta nejkrásnější animovaná pohádka, co jsem kdy viděl. Půvabný rodinný snímek a rodinný klenot studia Disney. Lví Král naštěstí neni jenom pro malý děti, ale svým příběhem dokáže zaujmout i dospělý. Má prostě všechno. Skvělý příběh, spoustu výborných vtípků a úžasnou hudbu Hanse Zimmera a písničky Eltona Johna který ve vašem srdci zůstanou navždy. Prostě je to nářez a já se na Simbu a jeho kamarády kdykoliv znovu rád podívám. Ve své době veliký hit. A stále na vrcholu. Hakuna Matata.

Temný anděl (1990)

Na Lundgreno béčko z přelomu 80. a 90. let docela dobrý film když se kouknete v jakých sračkách hraje posledních asi dvacet let. Takových filmů se natočila spousta a lepších! Jinak je Temný anděl strašná sračka slabá i na rok 1990.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Pro mě jasně jeden z nejlepších parodických filmů. Spoustu naprosto originálních gagů, hlášek a nezapomenutelných situací.Parodie na akční filmy u které se ani chvilku nebudete nudit! A můžete to vidět třeba stokrát, ale stejně po stoprvé se budete smát jako když jste to viděli poprvé a stejně objevíte nějakou další narážku, která vám před tím utekla. Král parodií.

Gauneři (1992)

Vynikající krimithriller přesně ve stylu, jaký se od Tarantina dá čekat. Tady proběhlo vše tak jak mělo, od počáteční myšlenky, přes obsazení, dialogy, scénář. Hodně se mi líbilo prvních 15 minut a dlouhé, krouživé záběry. Pan Hnědý, pan Bílý, pan Světlý, pan Modrý, pan Oranžový a pan Růžový. - Proč sem já pan Růžový? - Protože seš buzna! Jasný? Dnes již totální kultovka, která vystřelila Tarantina mezi hvězdy. Gauneři se mi opravdu líbili. Můžu jedině doporučit.