Zlo s lidskou tváří (2019)

Tento film se snaží z Bundyho udělat dobráka, který byl milý, okouzlující a tak dále. Každá mince má ale dvě strany a tudíž zaměření i na tu druhou, by nebylo od věci. Nějaká ta brutální scéna, ukázka nějakého psychopatického výlevu by hned film posunula o úroveň výš. Ano seznámení s Bundym zafunguje, ale do plného počtu chybí celkem dost .. 7/10 = 71%

Vražda - Série 1 (2007) (série)

Zhruba polovina série takové rozkoukávání, druhá naprostá fantazie. Do detailů zpracovaná kriminálka, která vyráží dech každým dílem a zamotává vám víc a víc hlavu. Celou druhou polovinu si divák říká, tak byl to on? Nebo ten? Nic není jisté až do předposledního dílu a nemá to chybu ..

Avengers: Endgame (2019)

Trošku chaos, pomalejší tempo, ale jinak skvělé završení této série. Zážitek z předchozího dílu byl mnohem větší. Epický závěr byl sice fantazie, splnil účel, ale tu celkovou délku nemohu odpustit. Plný počet dát nemohu, ale rozhodně velká spokojenost .. 8/10 = 82%

Syn temnoty (2019)

Nemohu si pomoc, ale ani jako průměr zlého Supermana nevidím. Potenciál byl, ale ztroskotal a kromě krve a pár slušných scén smrti se jedná o totální slátaninu, která ničím nepřekvapí a nevybočí. Jede si v klidu z bodu A do bodu B, ale nic navíc nenabídne. 4/10 = 40%

Zrozeni k zabíjení? (2005) (seriál)

Ted Bundy 4*, Fred West 5*, Herold Shipman 3*, Jeffrey Dahmer 5*, Myra Hindleyová 5*, Thé Washington Snipers 4*, Ivan Milat 3*, Richard Chase 3*, Bostonský škrtič 4*, Wayne Gacy 5*, Aileen Wuornosová 4*, Gary Ridgway 5*, Edmund Emil Kemper 3*, Richard Ramirez 3*, Donald Gaskins 4*, na Dennis Nilsen 3*, David Berkowitz 3*, Kenneth Bianchi a Angelo Buono 4*, Dennis Rader B.T.K. 4*, Beverley Allitová 4*, Charles Manson 5*, Colin Ireland 3*, Herbert Mullin 4*, Amfetaminový vrazi 5*, Thor Christiansen 3*,

Živí mrtví: Počátek konce - Série 4 (2018) (série)

Tak jak se očekávalo, čtvrtá řada je horší než třetí. Z Walking Dead přichází v této sérii Morgan a s ním i polovinu série šeď a nuda. Musím však ale přiznat, že své kvality ještě má, ale pokud to půjde v těchto kolejích, další řada bude totální průser typu Walking Dead 7-8 řady.

Všechno nejhorší 2 (2019)

O stupeň horší než jednička, ale stále dobrá zábava. 6/10 = 65%

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Horor podle klasické šablony, který ničím nevyniká, ale rozhodně neurazí. Atmosféra, lekačky či napětí nechybí, což je základ. Bohužel k úplné dokonalosti chybí nápad a trošku lepší scénář. 7/10 = 72%

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Odsoudil jsem, dlouho nechával Spider-Mana spát, až přišel den, kdy přišlo odhodlání. Reakce? Komiksová bomba, která ve svém stylu nemá konkurenci. 9/10 = 95%

Rapl - Operace Ofsajd (2019) (epizoda)

Fotbalové prostředí je můj šálek, ale tohle byla slabota. Ač jsem Příbramák a fotbalový stadion jsem poznal, tak díl bohužel o ničem. První dva díly této série nesahají první sérii zatím ani po paty.