Láska, svatba, zas a znova (2020)

Dost nudna komedie, plna prazdych mist. Body za nektere herecke vykony a za "prvni konec".

Dávám tomu rok (2013)

Edit 2023: Vubec si nevybavuji, ze jsem film kdysi videla, ale podle hodnoceni tady pry ano. Na odreagovani fajn, a super herecke obsazeni. Uplna pecka to ale nebyla.  2013: Taková klasická moderní komedie z britských ostrovů. Ano, Láska nebeská to není, ale i tak lehký nadprůměr. Pokud máte náladu na romantickou komedii, myslím si, že vedle nešlápnete.

Cizinec (2020) (seriál)

Treti Cobenuv serial, co jsem videla, a uz se to zacina opakovat - stejni herci, fotbal, domy, honicky v autech, teenageri kolem ohne... Zaver byl tentokrat "normalni", neprevratil cely dej vzhuru nohama a daval smysl. Spousta hercu mi ale nesedla, a zvratu tu na Cobena bylo malo.

V bezpečí (2018) (seriál)

Pekne zamotane pribehy, ve kterych (narozdil od Fool Me Once) zaverecny zvrat daval smysl a nepokazil cely serial.

Ztracené město (2022)

Film a obsazeni melo rozhodne vetsi potencial, je to trochu skoda. Dost nudnych scen o nicem a zbytecne natahovane. 2,5*

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Tohle bylo vyborne, petihvezdickove, az do zaverecneho zvratu, ktery za me nebyl zvladnuty dobre. Nemam tento typ zvratu, ktere uplne znehodnoti vsechno predchozi, rada. Jinak ale originalni, body navic za hodne vyraznych postav.

Elvis (2022)

Tak tohle me nebavilo. Moc dlouhe, vlastne se tam nic nedelo, herci mi vubec nesedli, nektere sceny byly vylozene prvoplanovite.

Jak vznikala Hra na oliheň: Výzva (2023)

3,5*. Bylo fajn se vratit do toho to sveta, ale je skoda, ze dokument je tak kratky a moc se toho nedozvime. Nejvic me zajimalo, jak se natacely sceny s mostem, ale bohuzel.

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Priznam se, ze jsem nektere casti (predtocene rozhovory a zdlouhave vykecavacky) preskakovala, ale to hlavni (teda hry) me moc bavilo. Nekteri soutezici mi bylo vice sympaticti, jini mene. Jsem si jista, ze budeme mit dalsi tady. A vitez(ka) si to za me zaslouzil(a).

Rodinná rošáda (2023)

Fajn odpocinkovy film se super obsazenim. Dost bych ho ale zkratila, a vsechno tam bylo az moc ruzove (povyseni po prisernem chovani, nabidka po jedne pisnicce, kde se ani nepovedl uvod atd.).