Maturitní ročník (2022)

Pěkný feel good film, který naladí na fajn notu. Hlavní myšlenky (jít si za svým, být sám sebou) se mi taky moc líbily, hrdinové byli sympatičtí.

Největší showman (2017)

Na film jsem se podívala nahodou, takze nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Ale celé to bylo tak trochu o ničem, příběh plný klišé. Připomínal mi pohádku, za to bod nahoru. Písnička se mi líbila jedna, možná dvě.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

2,5*. Zbytečně dlouhé, chvilkami o ničem. Příběh kolem mladé hrdinky byl zajímavý, ale trochu nevyužitý. Bylo ale pekné zase vidět staré známé tváře.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

To teda byla nuda. Začátek o ničem a spousta prázdných míst. Vtipné to nebylo skoro vůbec. Škoda.

Černý telefon (2021)

Horor i pro srabíky jako jsem já. Super postavy, atmosféra i příběh.

Láska & gelato (2022) odpad!

Nevěřila bych, že zrovna tomuto filmu dám takovéto hodnocení. Nedokoukáno, to se opravu nedalo. Myslela jsem, že si tvůrci dělají srandu, a půl filmu mi trvalo, než jsem pochopila, že ne. Všechno špatně - herecké výkony, obsazení, hudba, záběry, atd. Hercům jsem nevěřila ani nos mezi očima. Knihu jsem před několika lety četla, tu můžu doporučit.

Raya a drak (2021)

Škoda trochu pomalejší první poloviny, jinak to bylo moc pěkné. A mám rada tuhle "módu" animáků, kde není vůbec romantická láska.

Včela na mušce (2022) (seriál)

O trochu méně ztřeštěný Mr Bean. Můžete sledovat jako film, nebo jako pár kraťoučkých epizod. Fajn odpočinková věc.

Srdcerváči (2022) (seriál)

Prvních pár dílů bylo spíše rozjíždějících, pak to mělo stoupající kvalitu a nutně potřebuju další díly. Knihy jsem četla všechny a seriál je úplně stejně ťutínkový (hlavně druhá polovina). Pohodové, feel-good, slaďoučké, miloučké, odpočinkové. Edit po druhe rade: tohle bylo tak na 3,5*, prvni polovina rady rozjizdeci a trochu o nicem, a celkove mi to prislo dost pomale.

Návrat do vesmíru (2022)

Zajímavý dokument. Hvězdička dolů za to, ze některé méně zajímavé věci se ukazovaly zbytečne do detailu, a naopak některé jiné by si zasloužily více prostoru.