Priest (1994)

Očekávala jsem od tohoto filmu mnohem více, možná mě vadilo, že z doby, kde se vše odehrávalo, kdyby to bylo o kousek modernější, určitě bych si k tomu našla cestu, a co k tomuto všemu říci? každý má právo si dělat co chce, pokud to nehraničí se zákonem a homosexualita není nic špatného a proto si myslím, že katolická církev by měla prvně soudit mezi sebou, než opovrhovat lidmi, kteří mají jinou sexuální orientaci, proto jsem ráda, že se nemusím řadit mezi takto smýšlející lidi, i když každý má právo na svůj názor, ale at si prvně každý podívá na sebe, než někoho začne soudit, a katolická církev toto bohužel nedokáže, a když vidím podobné filmy, kde církev odsuzuje lidi, a přitom na to nemají žádné právo, tak jsem vždykcy strašně naštvaná, že chtějí diktovat co jak co má dělat, to je prostě průser a nemělo by to být.ale jinak bylo vše krásně zahrané, jen škoda, že je to ze starší doby, jinak bych dala vyšší hodnocení.

Sinister (2012)

Tak tady teda klobouk dolů, perfektní atmosféra, vše tajemné, konec velice zdařilý až nečekaný, ano takto si představuji velmi zajímavý a napínavý film, lekačky také byli dobré, takže člověk, který má rád tento žánr, tak tady si určitě přijde na své

Pytel kostí (2011) (TV film)

Film, který je předlohou knížky Pytel Kostí, tuto knížku znám velmi dobře, četla jsem ji, i když je vždycky jasné, že knížky jsou lepší než filmy, tak tady bych udělala výjimku, film má pár velmi zajímavých momentů, atmosféra velice napínavá, a už vůbec bych tento film nenapsala, že je to nuda, to by mě zajímalo kde byla? bud se někteří uživatelé divali na jiný žánr, jinak si to neumím vysvětlit, možná jsem hodně zaujatá protože mám skoro všechny knížky od Kinga a je to můj velice oblíbený autor, a jeko knížky jsou vždycky super, i náměty podle knih, nemohu mít žádné výhrady

Krvavá laguna (2007)

Velmi napínavé a upřímně nechtěla bych se dostat do spárů krokodýla, i když mě překvapilo, že se nebáli si sednout do takové kocábky která držela pohromadě silnou vůli, mě by tam nikdo nedostal, nejsem dobrodružný typ, takže pěkně sedět v pohodlí u tohoto filmu a sledovat boj na život a na smrt.

Continuum (2012) (seriál)

Seriál, který mě moc nezaujal, zatím hodnotím po prvním díle, ale nevím, jestli tomu dám šanci, je to celé zmatené, a tento žánr fakt moc nemusím

Bourneův odkaz (2012)

Viděla jsem všechny předchozí díly, a mám takový pocit, že tento je nejlepší, další nabušený akční film kde o napětí není nouze, tento žánr mám moc ráda, začátek tak trochu vlažný, ale pak se to rozjede na plné obrátky a já jsem si to jen vychutnávala, ano, jestli toto byl poslední epizoda, tak se s tím vypořádali se ctí

Umění zapadnout (2011)

Bohužel tento film mě nijak moc neoslnil, nic co by mě mohlo začít bavit, středoškolák, který fláká školu a chce změnit svůj život, a mohl tak najít i lásku, ale musí se od začátku změnit, aby lidé na něho změnili názor, že není ten středoškolský flákač, za kterého ho všichni měli, Není toto téma už dost obehrané? velká škoda, mohlo to mít daleko větší potencionál

The Samaritan (2012)

Film, který má svoje vlastní kouzlo, o odpuštění a vyrovnání se s minulostí, a začít nový život po svém, začátek tak trochu nuda, ale druhá část, kde jde hlavně o emoce a naději pro druhého člověka, tak to se mě nejvíce líbilo, i když herce Samuel L.Jackson nikdy nebyl můj oblíbený herec, nenašla jsem si u něho prostor ale i tak se mě celkově film líbil

5 Days of War (2011)

Válečný film, velmi surový, ale pravdivý pohled na válku, napadá mě, proč musíme za každou cenu si vynucovat silou, to co nám nepatří? Proč musí nevinní lidé neustále ve válce umírat? copak to nikdy neskončí? drama od začátku do konce očima amerických reportérů na válku v Gruzii

Deník slabocha (2010)

Pro mě příliš dětský, a proto asi jako dospělá tyto problémy a události už jdou mimo mě, ale chápu, že jako dospívající divák, nebo dítě si určitě přijde na své, já jsem se tady s tímto projektem hodně minula, tuto dobu mám už dávno za sebou a opravdu jsem ráda, že už ničím takovým nemusím procházet, dětská léta asi jsou fakt těžká, a zapadnout mezi sebe, taky nelehký úkol.